Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék gyorsabban...

Hogyan tudnék gyorsabban renderelni Blenderben?

Figyelt kérdés
Blender render-ről lenne szó. Egy minecraft animációt csinálok (nem ez az első) és valamiért a szokásosnál lassabban renderel. Az előző animációkat sokkal gyorsabban renderelte, pedig ott sokkal nagyobb world-öt importáltam (Mineways). Az environmental lighting ott is be volt kapcsolva, és ott is 720p-ben ment egy nVidia GeForce GT 520MX-en. Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném.

2015. júl. 6. 15:45
 1/4 tabaki ***** válasza:
Szerintem a tegnap fölhúzott Samples csúszkád miatt. Így sokkal többet kell számolnia.
2015. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Megpróbálhatod, hogy a videókártyával rendereljen. Nálam nem megy, de elvileg a User Preferencesben, a System fülön tudnád átállítani a Compute Device-t CPU-ról GPU-ra.
2015. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Ja, bocs, lehet, hogy az csak Cycles-szel működne, akkor meg nem sok hasznát látnád.
2015. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a samples-től lett lassabb. Állítgattam, de a minőség azért fontosabb.

A videókártyát is beállítottam. Eleve azzal renderelem. Na mindegy.

2015. júl. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!