Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Originális Windows 8.1 instalá...

Originális Windows 8.1 instalálása Crackelt feltört windows 7 re . Hogy működik?

Figyelt kérdés
Megszeretném venni a Windows 8.1 et de csak cd key-t szóval csak kódot .. na most nekem jelenleg van windows 7 em ami NEM originális szóval widnows loaderrel megy crackel-t a Microsoft oldaláról le lehet tölteni illetve Upgradelni a windows 7 et 8.1 re (utánna meg 10 re ingyen) na de ott irja hogy letölthetem a 8.1 instalt Microsoft oldalról és kéri a cd key-t hogy felül irja a win 7 emet és letölthese a 8.1 et ez edig nekem oké szuper . de mi történik ha 1 nem aktivált win 7 re tölti le a 8.1 et amiről már letöröltem a loadert (cracket) vag yez ig ynem jó? mivel nem akarom újrarakni a gpemet igy meg az official oldalról felülirja a win 7 et a 8.1 és minden megmarad

2015. júl. 9. 18:56
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

A frissítő telepítés mindig is szívás volt. Egy csomó szemét marad utána, és nem is lesz olyan gyors, mint tiszta telepítéssel.


Én tiszta telepítést csinálnék a helyedbe. A kódoddal valószínűleg a Microsoft oldaláról letöltheted a telepítőlemez DVD kép fájlját (iso). Amit aztán DVD -re írhatsz bármilyen írószoftverrel. Vagy a Rufus programmal akár pendrive -ra is.

Utána beboot -olsz róla és elvégzed a tiszta telepítést, leformázod a Windows 7 partícióját. Ekkor tuti nem fog bekavarni a Windows 7 Loader.

2015. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ennél jobbé és tisztább választ nem kaphattam volna nagyon köszi !
2015. júl. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!