Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S! Hogy tudom eltávolíta...

S. O. S! Hogy tudom eltávolítani snapdo search nevű "keresőt"? S. O. S!

Figyelt kérdés
Valaki segítsen valami módszerrel vagy bármi módon, már próbáltam kitörölni de crome alatt nem találtam meg a keresőmotorok között + mozillában és iexplorerben is benne van. Két videó alapján próbáltam eltávolítani de sehogy nem tudom már a hajamat tépem ezektől a sz*roktól... Előre is köszönöm!

2015. júl. 9. 20:02
 1/6 belapus ***** válasza:

[link]


Amikor telepítesz valamit, nézd meg milyen egyéb dolgokat szeretne föltenni, és amire nincs szükséged, azokat ne engedélyezd.

Esetleg amikor van rá lehetőséged, használd a Sandboxie programot.

2015. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szegedi_Lezli válasza:

Valami vacakkal én is beszereztem egy ilyen férget. A fent leírt takarítási módszer nem vezetett eredményre (sem a Gugli által kidobott régebbi hasonló válaszok).


Van-e valakinek újabb megoldása? Megjegyzem: a Malwarebytes meg a Spybot is folyamatosan figyel, a snapdo program már rég el lett távolítva, a Firefoxban már vagy 3 takarítást elvégeztem, alapnak a Guglit többször is beállítottam, ezt a search.snapdo.com vacakot mégsem sikerült eltávolítani, mindig visszajött.

Örömmel várok minden hasznos javaslatot!

2015. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2015. júl. 21. 17:11
 4/6 anonim válasza:

Én próbálkoztam rengetegféleképpen, de hatástalan volt mind.

Böngésző (IE, Chrome) bővítményei között ott sincs a snapdo. Vezérlőpult/Programok eltávolításánál szintén nincs ott. Ergó nincs mit eltávolítani.

Junkware Removal Tool és az Avira nem talált semmit. Sőt, az Avira még biztonságosnak is találta a weboldalt!!!

Egy másik irtó megtalálta, de megtagadta az eltávolítást - azt akarta hogy vegyem meg a programot 40 dollárért.

Másik két program szintén nem talált semmit.

Böngészőben persze ott van, és nem lehet eltávolítani...


Ezzel vajn mit lehet kezdeni a Windows újratelepítésén kívül?

2015. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó, nem tudom mi lehet nálad a baj, talán gépfüggő. Minden esetre hál' istennek nekem a vezérlőpult/programok eltávolítása menüpontban megtalálta, és sikerült leszednem. Másoknak ha ilyen gondja van, egy próbát mindenképp megér, hátha neki is felhozza a listában. Be kellett csak másolni egy kódot, és eltűnt az egész.
2016. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DakarVakar válasza:
Ha valakinek még segítség lenne: A rejtett és rendszerfájlok megjelenítését be kell kapcsolni a "Sajátgép" menüsorában a Mappák és keresési beállításoknál, ennek következtében a C: meghajtón megjelenik egy ProgramData nevű mappa, amiben az ApppaznoR mappát és ennek a variációit ki kell törölni! A böngészőben megint be kell állítani a saját keresőmotorodat és többet nem jön vissza ez az ocsmány adattolvaj app. Pár napja már szivatott... :D
2016. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!