Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e olyan hangalapú...

Dharma9 kérdése:

Létezik-e olyan hangalapú fordító program, ami angolból-magyarba fordítana? (mikrofonnal felvett, vagy más hang fájlokkal)

Figyelt kérdés
Ami pedig a lényeg, hogy minimum 5-6", de a legjobb az lenne, hogy ha 40"-t be lehetne tölteni, fel lehetne mondani rá! :-) (a Hemi-Sync meditációimat szeretném lefordítani, mert ez az.50 szavas "tudásom" angolból, ez nagyon karcsúnak tűnik! :-) ).Amiket találtam a témában: Jibbigo;Nuance; Smart trans;Translator with speech; Babylon; Babel fish(talán még ez az utolsó ami nekem jó lenne...de azóta (2012) nem találtam róla semmit...meg biztos horror ára lenne!!!).

2015. júl. 10. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs még normális ilyen program. A Microsoft demóz egyet béta verzióban Skype-hoz, de tényleg, csak azt tudom mondani tanulj angolul. Ha találnál is ilyen programot az is hülyeségeket fordítana.
2015. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!