Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a world...

Mi lehet a probléma a world of tanksel?

Figyelt kérdés
Most win 8-at használok, de észrevettem hogy ha átrakom win7-re sokkal szebbek a betűk a játékban. De csak ebben a játékban csinál ilyet. A betűk nem annyira élesek és olvashatók a 8-on. Nincsen driver probléma mivel minden más kifogástalanul működik, és másik videókártyával is ugyanez a helyzet. (gtx650ti és 750ti)

2015. júl. 11. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
áruld már el mi jó a win8-ba? mikkor a legtöbb program meg minden win7-hez van szinkronizálva?
2015. júl. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja nem írtam, win8.1. Na de nem értem miért vagy ennyire win7 fan. Ugyanolyan jól megy minden ezen is, mint azon. És azt vettem észre, hogy még gyorsabb lett, illetve kisebb az erőforrás igénye. Más problémát nem tapasztaltam, csak a wot-nál a betűk. De mintha az fpsem is több lenne némely játékban..
2015. júl. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!