Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül kitöröltem a...

Véletlenül kitöröltem a Control Panel fület regedit. Exe-ben. Mit tegyek? Lehet belőle probléma? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
A parancssorom kinézetét akartam visszaállítani alap helyzetbe a Console fül törlésével a HKEY_CURRENT_USER-ben mert ez segít elvileg. Ezzel nem is lett volna gond csak nem figyeltem és kitöröltem a Control Panelt is. Ha jól emlékszem csak egy Default fájl volt ott de nem vagyok benne biztos. A vezérlőpultban nem tudom változott e valami nem sűrűn járok oda. Újra indítottam a regedit-et és megint ott volt. Ismét ott volt Control Panel benne a Default fájllal. Nagyon aggódom hogy valami történni fog a gépemmel. Lehet rendszer visszaállítást csinálok mert nem csináltam semmilyen biztonsági mentést. De ha nem muszáj nem. Történhet bármi tényeges probléma ilyenkor? (Kép hogy mit látok: [link] Windows 8.1-et használok. Előre is köszönöm a választ/válaszokat!

2015. júl. 10. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, legrosszabb esetben újrarakod a windowst, oszt csá.
2015. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom de ezt el szeretném kerülni mert pár hete lett újra rakva. De egyenlőre semmit nem tapasztalok. Talán annyit hogy lehet kicsit kevés opció van a vezérlőpultban de lehet csak rosszul emlékszem. Itt egy kép amit googleben találtam: [link]

Így kéne ki néznie? Mert ha igen akkor gáz van. (szerintem)

2015. júl. 10. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Kell lennie olyan lehetőségnek valahol, hogy "ekkori meg akkori állapot visszaállítása". Nem használok Windows 8.1-et, előbb fagyna be a pokol, mindenesetre XP-ben ez benne van.

Ha a Windows 8.1-ben nincs, nos az megint csak a Windows-t minősíti...

2015. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy van. Valószínűleg az lesz. De ha nem muszáj mert nincs semmi baja akkor nem tenném még ezt se.
2015. júl. 10. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,indítsd újra a rendszert és megtudod. Ha rendesen újraindul, akkor minden rendben. Ha nem, akkor jöhet a reinstall! :)
2015. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :)
2015. júl. 10. 00:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg gondolom eredeti kíndows, a support.microsof.com-nál is biztosantudnak tanácsot adni! :)
2015. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem eredeti. De lehet majd megkérdezem őket is!
2015. júl. 10. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!