Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Vírusirtó nem fogja kidobni...

A Vírusirtó nem fogja kidobni a játékok Crack-jeit?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert valaki azt mondja hogy igen, valaki nem, van is benne valami amit mondanak meg nincs is!

2015. júl. 11. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A Crack=feltörés.A vírusirtó azért észleli a crack-et vírusnak mert modósít.Pl. a játék CD kulcsát,az eredeti lemez érzékelöt mind modosítja.
2015. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mondják ezt, mert tényleg változó. A legtöbb virusirtó rengeteg vakriasztást ad. Ki kell próbálni. Telepítés alatt ki kell kapcsolni, utána majd meglátod.
2015. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
AVG jó lesz?
2015. júl. 11. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
általában a heurisztika sípol be ilyenkor, ha konkrét vírust ír ki, akkor nagy eséllyel vírusos, ha olyasmit, hogy "suspected" vagy ennek vmilyen rövidítését (bár víruskeresőnként eltérhet), akkor csak a heurisztika véli annak, nagy eséllyel biztonságos.
2015. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.De Eset párti vagyok.Anti-Malware Malwarebytes kell mellé meg ha nem tartalmaz tűzfalat akkor mellé egy Comodo Internet Security.
2015. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az már van, tegnap töltöttem le.
2015. júl. 11. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!