Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindenkinek ingyenes lesz a...

Mindenkinek ingyenes lesz a Windows 10?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem eredeti Windows fut a gépén, viszont fel van törve és eredetinek érzékeli a gépe, akkor ő is megkapja a Windows 10 teljes értékű eredeti verzióját?

2015. júl. 12. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2015. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha eddig loptad, ezután is lopni fogod.
2015. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Igen, itt megtalálsz mindent, hogy mi a teendő.

[link]

2015. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ingyenes Windows 10 azoknak jár:akiknek eredeti Windows 7 Sp1/8.1 van a gépén.(Starter,Home Basic,Home Premium,Pro,Ultimate)Aki meg lopta várja meg a Windows 10 MSDN-t.KB ennyi.
2015. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem, mert, ha a számítógép eredetinek érzékeli a torrent oldalakról letöltött feltört Windows-t, akkor hogyan tudja majd eldönteni a Windows 10 frissítésekor, hogy mégiscsak egy nem jogtiszta rendszer futott eddig a gépen?


Egyébként pedig a hvg-s cikk, amit fentebb linkelt az egyik válaszoló, az ott leírtak alapján a nem jogtiszta rendszert futtatók végül ugyanolyan teljes értékű Windows 10-hez jutnak hozzá, mint, akiknek megvan eredetiben a 7, a 8 vagy a 8.1?

2015. júl. 12. 01:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel a felrörő szoftverek ugyan azt a Lincencet alkalmazzák több gépen is.Windows reset fálj miatt is.Szerintem várjuk meg hogy lesz MSDN.Szerintem ki lehet birni ezt az 1 évet.A GYK tele lesz olyan Windows 10 problémás kérdéssel.Nekünk legalább nem lesz vesztenivalonk.:D
2015. júl. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:

"csak azért kérdeztem, mert, ha a számítógép eredetinek érzékeli a torrent oldalakról letöltött feltört Windows-t, akkor hogyan tudja majd eldönteni a Windows 10 frissítésekor, hogy mégiscsak egy nem jogtiszta rendszer futott eddig a gépen? "


Nem attól lesz egy szoftver jogtiszta, hogy az saját magát annak érzékeli. Ha teszemazt kisétál hozzád a BSA, akkor tudsz róla számlát mutatni vagy sem? Meg tudod-e mutatatni a COA-matricát? Attól lesz jogtiszta a szoftver, hogy megveszed.

2015. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem most egy eredeti Windows 7 Home Premium rendszerem van, amit a laptop vásárlásával kaptam. Ha erről frissítek Windows 10-re akkor a Windows 10-nek is a Home Premium változatát fogom megkapni?


Ha pedig letöltenék torrent oldalról egy tört Pro vagy Ultimate verziót és részt vennék a Windows Insider Programban, akkor utána az eredeti Windows 10-nek is a Pro/Ultimate verzióját kapnám meg? Magyarul jobban járnék így?

2015. júl. 12. 15:17
 10/11 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Megnyitod a "Melyik Windows 10 verziót kapom a frissítés során? " kérdést. Windows 10-ből csak egyféle Home verzió lesz, ezt fogod megkapni.

2015. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!