Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes telepíteni a frissítés...

Kérdező.. kérdése:

Érdemes telepíteni a frissítéseket? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap újra lett rakva a win 7 a gépemen ssd-re(nem eredeti win) és felraktam a frissítéseket,de amikor újra akart indulni,hogy konfigurálja őket,akkor befagyott az egész gép és csak a win kék boot háttere látszott szöveg nélkül.Csak rendszer visszaállítással jött helyre.

Merjem neki kezdeni újra?

Eddig simán felmentek a frissítések tört winre.


2015. júl. 12. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem NE tegyél rá frissítéseket.

De igazándiból ha megvaszel egy windows 7 home premiumot, az olyan 30000 Ft akkor Júli 29-edikétől ráteheted a win 10- et örökre ingyen!

(Amúgy a winows minden mástól meg fogja vonni a frissítéseket és nem fog több új windowst csináli.)


[link]

2015. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

30k-t nem ér nekem a windows.Ha 10k lenne akkor talán még megérné.

A win 10-t majd rárakom ugyanúgy mint a win 7-t törve.

Rendben akkor hagyom a frissítéseket,sok haszna úgy sincs.

2015. júl. 12. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs haszna?csak annyi a haszna hogy nehezebben törik meg a géped
2015. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben csak nekiálltam és most felrakta az összeset hiba nélkül,csak most nem egyszerre hanem 30-asával raktam fel.
2015. júl. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!