Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows frissítéseket...

A Windows frissítéseket telepíteni kell?

Figyelt kérdés
Nekem úgy van beállítva a gép, hogy csak jelzi, de nem telepíti ezeket a frissítéseket, mivel azt mondták, hogy amíg stabil a rendszer, addig fölösleges és sok helyet is foglal. Egy hete jelzi a gép hogy új frissítések vannak, de nekem ezek kínaiul hangzanak. Viszont a gépnek semmi baja. Akkor most mi a legcélszerűbb lépés?
2015. jún. 17. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

én szoktam frissíteni a win 7-m.

a legrosszabb ami eddig történt, hogy frissítés után nem tudott leállni a gép magától.

2015. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbben azt fogják neked javasolni, hogy persze, frissíteni kell. De nem kell, nem muszáj. Nekem csak rossz tapasztalataim vannak a frissítéssel, én soha nem frissítek.
2015. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tamacraft ***** válasza:
100%

Te döntésed, de a frissítések túlnyomó többsége nem kifejezetten újítás, hanem biztonsági kockázatok orvosolása. Biztonsági rések betömése, megoldások olyan problémákra amiket a gép üzemeltetése közben nem észlelsz, de potenciális veszélyként vannak jelen, különösen olyan gépek esetén, amik az internetre vannak kötve.


Frissítésként érkezik Win7-től fölfelé az újabb driverek telepítése, amik szintén a gép stabilitását eredményezhetik.


És nem utolsó sorban a Microsoft Windows modulok beépülése is frissítések útján jön, pl. a különböző futtató környezetek, és az év közben kitalált és jóváhagyott újítások, és optimalizációk.


Rosszul járni majdnem hogy nem lehet vele, bár úgy 1000 esetből egy mindig van, aki hibát jelent egy frissítés után. Ezek a hibák legtöbbször a felhasználókra vezethetők vissza, és minden 1000 ilyen hiba esetből egy hardveres probléma miatt adódik.

2015. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!