Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire nehéz a photoshop...

Mennyire nehéz a photoshop használata? Apukám azért nem akarja megszerezni, mert szerinte nehéz. 15/L

Figyelt kérdés
Én tudnék vele boldogulni?

2015. júl. 12. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartó vagy, akkor meg tudod tanulni használni, so leírás van hozzá, csak keresni kell, pl [link]
2015. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te tudnál-e vele boldogulni, az rajtad múlik.

De egy valag pénzbe kerül (már ha feltételezzük, hogy szabályosan szerzi meg), és azért nem olyan könnyű használni, mint mondjuk egy Paintet, na meg a funkciók 90%-át soha nem is fogod használni.

2015. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tabaki ***** válasza:
100%

Töltsd le a Gimpet, az szerintem nagyon hasonlít rá, csak jóval egyszerűbb, kisebb és ingyenes:

[link]

Van még egy rakat használható ingyenes képszerkesztő, ezekkel most nem terhellek, viszont az alapok megértéséhez jó iskola bármelyik.


De a Photoshop 30 napos változatát is letölheted, az éppen arra való, hogy kipróbáld. Aztán, ha úgy érzed, hogy menni fog, „megszerzitek”, akármit jelentsen is ez.

2015. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek ajánlom a legálisan ingyenesen elérhető teljes verziójú Gimpet:

[link]

rengeteg olyan funkció elérhető benne, mint a fizetős Photoshopban (legfeljebb máshol vannak a gombok, másak a menük nevei, és egy művelet elvégzéséhez egy kicsit más metódus kell mint a PS-ben).


Itt elérhető hozzá egy magyar nyelvű, ingyenes tankönyv is:

[link]

de vannak itt is:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A Youtube is tele tananyagokkal:

https://www.youtube.com/results?search_query=gimp+tutorial

2015. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 13. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyezném, hogy én is Gimp-et használok, pedig informatikus vagyok. De eddig amit kellett grafika termén csinálnom, ahhoz ez is bőségesen elegendő volt.

Nyilván, ha mondjuk profi grafikus, vagy webdesigner lennék, akkor a Gimp valószínű kevés lenne, de hobbi és félprofesszinális szinten tökéletes.

2015. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy emellett a Photo Space is nagyon jó!
2017. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tabaki ***** válasza:
...Kivéve a nevét, mert az PhotoScape. Egyébként komolyabb szerkesztési feladatokra nem alkalmas, de rengeteg apróbb funkciót nagyon egyszerűen és átláthatóan old meg, tényleg hasznos, ha kéznél van.
2017. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat fáradt voltam!De a Gimp mellett az is jó ingyenes alternatíva.
2017. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:

Az vesse rád az első követ, aki félálomban nem hajlamos mellégépelni. Todsicher, hogy nem rólam van szó; tul'képpen csak azért kotyogtam közbe, hogy beszúrjam a letöltés linkjét is, de végül az az egy apróság lemaradt:

[link]

2017. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!