Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet google chrome...

Hogy lehet google chrome alatt eltávolítani a find people bar-t?

Figyelt kérdés
Újra kellet rakni a chrome-ot egy vírus miatt és minden más szűrőt be tudtam állítani, de megjelent a bal alsó sarokban egy find people bar, amit korábban még nem láttam. Ez is vírus? Vagy valami új belső rendszer? Le lehet tiltani?

2015. júl. 13. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy attól hogy újraraktad a chrome-ot, a vírus még nem szűnt meg? Használtál vírusírtót?


Egyébként ti hogy szeditek össze a vírusokat? Sosem értettem. Én még általánosban kaptam egyet. :)

2015. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, van fent a gépen legális vírusírtó, plus 3 reklámszűrő is friss listákkal
2015. júl. 13. 06:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem vírus, a chrome beállításaiban le tudod állítani. Egyébként milyen vírusírtó? Csak hogy tudjam, mit ne használjak.... :D
2015. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ajánlanám a kérdésem pontos kiírását, még mielőtt, ilyen ,,hasznos" tanácsokkal látsz el p....
2015. júl. 13. 06:52
 5/7 A kérdező kommentje:
ha valaki hasonló problémát észlelne és nem olyan habitusa van, mint a ,,kedves" hozzászóló ,,kollégának", a beállítások visszaállításával megoldódik a probléma
2015. júl. 13. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma mindenkinek rossz napja van? :D
2015. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valamivel telepítetted azt a szart, és nem kapcsoltad ki a bővítményekben, vagy be volt állítva alapértelmezettnek az a valami. :D Annyiból igazuk van fentebb, hogy ha a vírusirtód nem találja meg a kártevő alkalmazást/szoftvert, akkor hiába állítgatod, telepítgeted újra, az megint "előjön".
2015. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!