Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítve van a Windows 10...

Telepítve van a Windows 10 beszerzésért felelős frissítés, mégsem jelenik meg az ikon az óra mellett. Miért?

Figyelt kérdés

Telepítéskor mindig a vírusirtó és a driverek után az első dolgom, hogy telepítem a frissítéseket a Windows 7-hez. Leellenőriztem, a kb3035583-as frissítés már feltelepült, az ikon mégsem jelenik meg nekem. Amikor Windows 8.1-et használtam, akkor ott volt, és regisztráltam is. Aztán újratelepítettem és feltettem a Windows 7 Home Premiumot. A frissítések telepítése után meg is jelent az ikon, és azt írta, hogy már regisztráltam, így nincs más dolgom, csak várni. Aztán egy újabb újratelepítés alkalmával (Windows 7 Professional) hiába van fent a frissítés, nem jelenik meg az ikon.


Úgy tudom, hogy nem mindegyik Windows 7 kapja meg ingyen, de azt hiszem ez csak a vállalati verziókra vonatkozik.


Ilyenkor mi a teendő? A válasz(oka)t előre is köszönöm!


2015. júl. 13. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredeti Windows?
2015. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, eredeti. Windows 8 és a Windows 7 Home Premium az nem, de a Professional-t a géphez kaptam.
2015. júl. 13. 08:29
 3/3 anonim válasza:
Nálam is hasonló volt. Enis ra akartam rakni 7 rol a Windows 10 et de olyan jol sikerült h a gépen azthitte h szoftvert hamisítottam es az meg bűncselekménynek számít xxdd. Szóval azert óvatosan ezzel mert nekem is elveszett a Windows eredetisége
2015. nov. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!