Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A "Paint Tool SAI"nevű rajzpro...

A "Paint Tool SAI"nevű rajzprogramot kifejezetten csak rajzpadhoz lehet letölteni, vagy akár laptop-ra is?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak windows oprendszerre elérhető program, szóval gép kell hozzá. Az, hogy egérrel használod vagy digitális rajztáblával, az már a te dolgod. Rajzolni utóbbival sokkal könnyebb, szerkesztgetéshez egér is elég lehet, persze egér és tehetségfüggő, én az alap dolgokon kívül képtelen vagyok használni, de ismerek olyat, aki szebben rajzol egérrel, mint én rajzpadon. :D
2015. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
A PTS népszerűségének oka a kitűnő ingyenes rajzprogramokkal szemben valószínűleg a kényelmesen elérhető és egyszerűen kezelhető vektorgrafikus rétegek használata, amelyeken egérrel is ugyanolyan lendületes vonalakat alakíthatsz ki, mint digitalizáló tábla és biztos rajztudás birtokában. A rajztábla tehát -- mint általában -- hasznos, de éppen ez a program elég jól fel van rá készítve, hogy anélkül is boldogulj.
2015. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!