Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keyloggert, billentyűzetfigyel...

Keyloggert, billentyűzetfigyelőt keresek? FONTOS! Leírom miért!

Figyelt kérdés

Sziasztok, a **************** "férjemet" akarom követni, hogy mit csinál a gépén, családi okok miatt.

A gépéhez hozzáférek. Olyan program kellene, amit nem vesz észre, lehetőleg ingyenes, és másik gépről tudom nézni. Tehát ő pl. megnyitja a gyakorikerdesek.hu-t akkor MÁSIK gépen akarom azt látni. Megoldható lenne ez? Nagyon fontos lenne, a családi problémák miatt!!!

Ha lehet akkor az Androidos telefonját is lehallgatnám, vagy az SMS-eit megnézném szintén MÁSIK eszközön, de a legfontosabb nekem a laptopjára egy Billengtyűzet, képernyő, keylogger program lenne. Ha nem akartok nyilvánosan segíteni, akkor jöhet privát üzenetbe is!

Nagyon Nagyon szépen megköszönném!


2015. júl. 15. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Uramisten, nagyin szépen köszönöm!

Mindjárt kipróbálom, és lehet írok róla véleményt!

Jöhet még több is, nyugodtan, hátha nem mükszik.

Ment a zöld kéz!

2015. júl. 15. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó, megváltoztatta a böngésző beállításait.

Más oldalt hoz be, de nem ez volt a célom.

Az elsőt nem tudom letölteni

2015. júl. 15. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért változtatná meg?

[link]

2015. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert a másodikat amikor telepítettem, akkor valamilyen másik oldalra átirányított, aminek a logója sárgás pirosas volt, és ugyanezt állította be keresőként.

Amit most írtál kipróbálom!

2015. júl. 15. 15:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, amit küldtél az nem érhető el.

Letöltöttem, és amikor a torrenthez, vagy a fájl letöltési linkjére rákattintok akkor azt írja hogy ez a weboldal nem érhető el. Én vagyok béna?

2015. júl. 15. 15:53
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Award Keylogger Pro-t találtam nemrég. Felraktam xy gépére, és most hogy letette a gépet, belenéztem, és rögzített minden megnyitott alkalmazást, és billentyűleütést. .................. Nagyon szépen köszönöm. Ment mindenkinek a zöld kéz.

2015. júl. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!