Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt valaki aki PROFI...

Van itt valaki aki PROFI Photoshoppos?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akiknek ez a szakmája, egesz életukben ezt csináták,Lenne egy két kérdésem ha szabad.

Köszönöm!


2015. júl. 15. 14:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
Először körbe kell rajzolni a dresszt Pen Toollal (P), utána a Path Selection Toollal (A) ki kell jelölni, majd a Path palettán a Make Selectionre kattintva élővé teszed a kijelölést. Az Image menüben Adjustmentnél lehet manipulálni a kép színét, kontrasztosságát stb. A színeken tudsz változtatni a Hue/Saturation, a Channel Mixer vagy a Color Balac palettán is. Ha az előbbit hazsnálod, akkor pipáld ki a Colorize-t, mivel enélkül az kijelölt terület fehér színéből adódóan nem sok változást tapasztalnál. De azt is megteheted mondjuk, hogy a Layer palettán a fotó fölé kérsz egy új, üres réteget, és ha már ezen vagy, és még mindig él a kijelölésed, akkor kiválasztasz egy színt, majd a Paint Bucket Toolal (G) rákattintasz a felületre. Így persze nem látszik át a fotó, ezért a Layer palettán Normalról állítsd át a réteget Overlayre, Multiplyra, vagy amin a legjobban kinéz. Az a gyanúm, hogy azt, hogy ennyire átlátszik a dressz, ecsettel érték el, mert kontrasztosítással sem jönnének ki ennyire a részletek szerintem. Biztos átállították az ecset átlátszóságát (Opacity) és módját is, és kicsit rásötétítéssel segítettek rá a fotó halvány színeire. A mellbimbót meg talán egy másik fotóról másolták át. Ja, és a kijelölést Ctrl D leütésével tudod megszüntetni.
2015. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy video tutorialt megérne, ha már ennyire vágod...
2015. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kérlek mellőzd ezt a hangnemet, csak segíteni szerettem volna. Próbáltam részletesen leírni, mert nem tudom, hogy a kérdező mennyire ismeri a programot.
2015. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én komolyan gondoltam, nem bántásból szóltam....(?) Én például több tutorialt készítettem már videoszerkesztés, renderelés témában. Sokkal érthetőbb ha látni is lehet amit leírsz......
2015. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ne haragudj, kicsit ideges és megbántott voltam éppen, amikor olvastam, amit írtál, mert egy barátnőm szokott hasonlóan írni, de nála érződik, hogy lekezeli az embert, és tegnap robbantam is neki. Off vége.


Egyébként nem vagyok annyira jó Photoshopból, csak néhány éve tanulom, és még bőven van hova fejlődnöm. Most is csak azért írtam le a találgatásaimat, mert senki nem válaszolt a kérdezőnek. A videószerkesztőhöz amúgy konyítok valamennyit, de nem tudom hogyan kell felvenni a képernyőn zajló dolgokat. Ezt inkább meghagyom olyanra, aki nálam jobban ért ehhez minden tekintetben.

2015. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!