Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kevesebb az FPS-em...

OneHitGoHome kérdése:

Miért kevesebb az FPS-em League of Legendsben, mint eddig?

Figyelt kérdés

Eddig a 4GB ram mellett, 32bites windows 7 ultimate volt úgy volt 120 az fps-em(lowon).

Most felraktam a Windows7 Pro 64bitet, és most 50-60(lowon) vsync kikapcsolva, akkor is.

Azért tettem újra, hogy felismerje mind a 4GB ramot.

Semmi nem melegszik nagyon., a Vidikari használat alatt is max 60 °C, Proci nagy kihasználtság mellett max. 35-40.

-Processzor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2Ghz

-Ram: DDR2 4GB 667Mhz

-Videókártya: Shappire Radeon HD5450 DDR3 1GB (passzív)

-HDD: 500GB Hitachi 7200rpm SATA II

Oprendszer Windows7 Pro 64bit frissen feltelepítve. Driverek, programok a helyén, vírus nincsen.


Persze, persze.. lehet játszani 60fpssel semmi gond nincsen. De én szeretném felvenni a játékomat, mert nem játszom olyan rosszul. 60ról a Fraps leeszi 28-30ra, és akkor mellé, ha sokan vagyunk egy helyen egyből már csak 20.(élvezhetetlen) Ameddig 120 volt, akkor max 40-50-re esett le, és úgy jó is volt.


Köszi!:9



2015. júl. 16. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali. Nem tudom a LoL visual upgradjeinek van e ehhez köze ( tehát akörül jött e be a probléma ) , de ez egy lehetőség. Próbálj meg az árnyékokon, anti-aliasingon, amik szerintem a játékélményből nem vesznek el. Másik dolog amit kipróbálhatsz, hogy feladatkezelőben magasabb prioritást adsz a LoL-nak, illetve megnézed mi fut a háttérben ( ami mondjuk eddig nem futott ). Nézd meg más játékban van e FPS drop.

Mellékesen megjegyezném, hogy a nemrosszuljátszás nem feltétlenül kell, hogy maga után vonja a streamelést.

2015. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!