Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of legendsben jelenleg...

Dontcry7 kérdése:

League of legendsben jelenleg melyik a legjobb Jungler champion? Illetve Rengar vs Sejuani vs nocturne?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 16:39
 1/2 savanyújóska ***** válasza:

Legjobb sosincs, de most nagyon erős Amumu (10/10/23, elsőre, ebből egy triple kill), még mindig jó Lee Sin, és reneszánszát éli Warwick és Udyr. Mind nagyon erősek, de mind máshogy (Amumu AP+CC+tank, Lee Sin tank+utility - ult, AD, WW tank/assassin - ultival egy tf-ben egy mebert biztosan ki tudsz szedni, úgy, h életben maradj, Udyr sustain, waveclear, utility, tank - cserébe kicsot nehezebb vele gankelni.


Kérdésedre rátérve, Seju most annyira nem meta, lehet vele menni, de nem fog olyan hamar sikereket hozni, mint a másik kettő. Rengar nálam vagy-vagy, ha sikerült az elején szerezni 1-2 killt, akkor durva snowball, egyébként midgamere értem utól magamat. Viszont van mindene - AS/AD boost, heal, CC, epic ulti. Nocturne a mainem, vele AS tank szoktam lenni (Wriggle's -> giant's -> triforce), így mindenképp sok killt viszel el a magas AS miatt, míg végül úgy leszel tankos, hogy a dmg-ed sem elhanyagolható (full build: 100+armor, 3300hp, 250+ ad, 1,5+ AS). Általánosságban kevésbé snowballigényes Rengarnál, és ugyanúgy van mindene - masszív AD buff, movement speed buff, passzív AS/spellshield, CC, még ha nem is megbízható, semi global ulti (2-3. szinttől kezd eldurvulni), passzív ad sustaint... Hátrány, hogy a Q skillshot, és ezzel gankelsz, ugyanakkor ne felejtsd el, hogy sebez is, nem egy killt szereztem már egy jól elhelyezett Duskbringerrel. Ha van még kérdés/referencia kell, szólj nyugodtan!:)

2014. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyépként silverben vagyok, de nagyon szenvedek. Jungle lett a mainem, azonbelül Kha'Zix. Most toltam éppen egy meccset 20 killem volt kb a végére(kha carry képes, és IGEN elvittem a killeket, de erős is voltam) viszont kikaptunk, mert a team gyenge volt, a végére már én sem voltam olyan jó. Érzem hogy jó úton haladok, ugyanakkor azt is, hogy még sok mindent kéne máshogy csinálnom, és sokat kellene fejlődnöm. Nehéz:/
2014. szept. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!