Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti melyik vírusirtót használjá...

Ti melyik vírusirtót használjátok? Miért pont azt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Avg mivel nem használ sok memóriát és nem zavar, mindent magától csinál nekem, nagyon nem kell vele foglalkozni.

Igazából nagyjából mindegy melyiket használod, a legjobbak Avast, avg, Avira,.

Ha tudatosan netezel akkor kis esélye van annak hogy vírusos legyen a gép.

Valakinek nincs vírusírtó is mégis megvan nélküle, de szerintem egy vírusírtó nem árt (2-3 vírusírtó hülyeség)

2015. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiegészítő

Igazából mindegy melyik ha a vírus be akar jutni bejut, figyelni kell arra mit telepítessz.

Ja meg egyébként is érdemes a gépet 1-2 évente újrarakni és máris jobb.

Tehát ha valaki tudatosan netezik felesleges de nem árt ha van.

2015. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ingyenes vírusírtók ketyegő bombák. Egy szép napon egyszer csak beleszaladsz a kék halálba. Akkor már érdemes az ESET Smart Securityt használni. Havonta lehet felhasználónavet és jelszót igényelni, vagy warez oldalról beszerezni valamelyik PC-és újságból a kódot...
2015. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Panda párti vagyok, de a legjobb az okos számítógép használat
2015. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drone007 ***** válasza:

Gyengébb vasakra Pandát szoktam tenni. Átlagos felhasználás mellett nagyon ügyes kis program.

Komolyabb gépre, fokozott netfelhasználáshoz (torrent, rendszergazdai használat, telepítgetés...) inkább az ESET programjai a jók. Smart Sec vagy nod32 antivirus. Ezek ugyan nem ingyenesek, de megéri a biztonság.

Persze emellett is beszivároghat bármi, ha óvatlanok vagyunk, úgyhogy nem árt időnként átkutatni a rendszert malware után. Ehhez a Malwarebytes Anti-Malware programja elég lehet (ingyenes).

2015. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!