Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú ruhákat hordtok...

Milyen márkájú ruhákat hordtok? Magyar márkákkal hogy álltok? Mennyire vagytok márkahűek és miért pont azt a márkát használjátok amit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok semmilyen márkás cuccot.
2012. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
orsay, zara, h&m. azért szeretem őket, mert itt normális, nem tömegruhák kaphatóak, igényesek, és megtaláltam önmagamat :D de szoktam vásárolni c&a, terranova, reserved, f&f termékeket is. a cosmos, new yorker, invázió, mayo chix, misso meg ilyeneket nem szeretem, mert egyrészt az utóbbi kettő k-urva drága és p-icsás cuccok vannak, míg az előző 3 pedig tömegtermékeket gyárt (ritkán van ott egyszínű, vagy mintanélküli felső/nadrág, de ha látok olyat, akkor megveszem, ha a pénztárcám engedi). egyébként a leárazásokat figyelem mindig :D
2012. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig olyan ruhát veszek, ami:

-tetszik

-jól áll

-megéri az árát. (azaz nem biztos, hogy olcsó, nem biztos, hogy drága, hanem érje meg az árát)

De mindez teljesen független a márkanevektől.

Csalódtam már igazi Adidas cipővel, ami kevesebb ideig élt, mint egy noname, de jártam már úgy noname farmerrel, hogy 7 évig tökéletes maradt, pedig az Ázsia Centerben vettem 2003-ban 1500,-Ftért.

Ami ismertebb márkák megfordultak nálam:

Adidas, Puma, GAP, D&G, Porsche Design, de F&F, Biaggini, Philip Russel, a C&A cuccai is, Deichmannos, Humanicos cipők is. Magyar márka? Imádtam régen a Tisza cipőmet, vannak Budmil dolgaim is és jók. Márkahű nem vagyok, ár/teljesítmény viszony számít.

2012. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, a legnagyobb "márkás" példa kimaradt: Replay nyári vászonnadrág, 12 éve minden nyáron hordva, 20 helyett 10 ezerért véve (2000 körül) és a mai napig újszerű, hibátlan.
2012. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
H&M leginkább :) Meg stradivarius, pull&bear, orsay, springfield, pimkie
2012. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tally Weijl!:) Imádom, mert annyira nőcis, és szerintem nem az a megfizethetetlen kategória. Ráadásul gyakran vannak leárazások, és kettőt fizet hármat vihet akciók.
2012. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a H&M-t, Stradivariust, New Yorkert de talán az Orsay a kedvencem. Nem vagyok márkahű, próbálom kerülni a kínai boltokat, de mégis onnan van az egyik kedvenc és jó minőségű nyári ruhám és most vettem meg ott végre egy olyan tavaszi blúzt, amit már mindenhol kerestem. Nekem nem feltétlen a márka számít, inkább az, hogy mit kapok a pénzemért. Szeretem nagyon a Zarat, de ez drágább és nem mindig van rá pénzem, de nagyon szeretek itt vásárolni, illetve iszonyat jó minőség.

23/L

2012. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A telefonom Nokia; suliba anya visz Suzukival, haza Credo busszal járok, az aktuális cipőm pedig Tisza. haha :DD


A cipőm 3 hónapja van meg, eddig teljesen hibátlan, újnak hat. Ha bírja még egy évig, akkor maradok a márkánál. És mások tapasztalatai alapján bírni fogja.. Több "márkás" cipővel fáztam már rá, de bizakodó vagyok :DD


Pulcsikat ott veszek, ahol megtetszik, és jó árban van, általában New Worker, Takko, H&M.. (New Yorkertől a minőséget sosem várom el, nincs értelme..)


Pólókat anya szokott nekem túrni, mindig egyediek, csak jó állapotúakat vesz, és nagyon olcsók..(Van több Diesel és Nike pólóm is turiból..). De pólókat is szoktam venni pl. NewYorkerben, ezekben csak azt nem szeretem, hogy nagyon "tömegcuccok", ezáltal sok ugyanolyat látok, mint a sajátom, és ezt nem szeretem..


Farmereket is ott veszek, ahol épp találok; legyen akár kínai vagy nagy márkabolt, a lényeg hogy jól nézzen ki..A márka nem számít nekem annyira..

15/f

2012. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amik többségben vannak a ruhatáramban: Orsay, Pimkie, Tally Weijl, H&M, New Yorker, C&A, Takko, Converse, Humanic, Deichmann, Kenvelo

Magyar márkák? Hm, van két My77 ruhám, ezt a kettőt imádom, de a márka többi termékétől hányingert kapok.

Azért ezeket használom, mert egész jó az ár-érték arány, és gyakran vannak leértékelések, a legtöbb ruhámat ekkor szerzem be.

2012. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!