Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működnek Firefoxban a...

Nem működnek Firefoxban a Flashez kötött programok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Hallottam valami kálváriáról, hogy a Mozzila vmi fekete listára tette a Flash-t. De ez mennyire igaz?

2015. júl. 17. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz. Frissítsd a Flash Playert. A legújabb verziót nem blokkolja.
2015. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És honnan tudom letölteni a friss verziót?

Mert az Adobe oldalán nem adja ki a letöltős résznél a letöltés gombot. Csak egy másodpercre, mikor épphogy betölti teljesen az oldalt, de ha arra gyorsan rákattint az ember, akkor csak az Adobe főoldalára dob ki.

2015. júl. 17. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem tiltja le a legújabbat, még mindig nincs javítva. Én a helyedben egyszerűen kerülném még 1-2 hétig azokat, amik flash-hez vannak kötve.
2015. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom kerülni, mert van egy program, amit rendszeresen használok, és csak flash-el lehet elérni.
2015. júl. 17. 20:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy van valami kevésbé ismert alternatívája a Flash-nek?
2015. júl. 17. 21:04
 6/10 Neuhauser László ***** válasza:
100%

[link]


Böngésző > Firefox


Innen szedd le a Flash Playert


ha flash gond van, felül megkérdezi a FF , hogy blokkolva marad-e vagy engedélyezed-e a flasheket


Nekem múlt héten csinálta ezt

2015. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Töröld az összes Adobe-t (ActiveX, Flash Player, Shockwave Player) és telepítsd újra. Itt mindent megtalálsz.

[link]

2015. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és nem tudod letölteni Chrome böngészővel, mert abban gyárilag benne van a Flash Player és automatikusan frissül.

Csak a Firefox-szal lehet.

2015. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok jó és hasznos választ! Mindenkinek megy a zöld kezecske! További szép napot! (:
2015. júl. 18. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!