Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az mennyire normális, ha a...

Piriiiii kérdése:

Az mennyire normális, ha a feladatkezelő szerint a Firefox 300-400K memóriát igényel, hogy egyetlen fülön megnézzek a Facebookon egyetlen videót?

Figyelt kérdés
Nem sok ez irdatlanul?
2015. júl. 18. 14:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az a K bármit jelenthet. :) Bocsánatot kérek, hogy kérdezni merészeltem egy kérdezésre való oldalon!
2015. júl. 18. 19:39
 12/20 Petya Atya válasza:

Az akkor háromszázezer K, és nem 300.

Most nem akarok kötözködni, meg bunkó lenni, de azért a számokat illene ismerni, és ha már az általános iskolán túl vagy, akkor a mértékegységeket is.

De honnan tudod, hogy valami sok-e, ha azt sem tudod, hogy az mennyi?

2015. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Mert eddig nem volt ennyi sem a Firefoxhoz, sem más böngészőkhöz képest; mert nem nagyon használ más ennyit.

Igazad van, talán tudnom kellene ahhoz, hogy tökéletesen boldog életem legyen, viszont a számítógépes technika tőlem annyira távol áll, honnan tudjam, hogy mi mit jelent?

Ráadásul, ha ennyire tudni kéne, az itt íróknak is rögtön leeshetett volna, hogy mi az a K, és nem kell hozzá képernyőmentés.

No de mindegy. :)

2015. júl. 19. 12:57
 14/20 fersk ***** válasza:

Le is esett, olvasd újra a válaszokat...

Nem szégyen, ha nem ért valaki valamihez, de ez nem ok arra, hogy jószándékú és segítőkész embereket kritizálj és félrevezess. PL.: 6-os válasz, erre te: Nem. :)

2015. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mi a kritizáció azon a szón, hogy "nem"? :D

Most könyörgöm, hogy máshogy érzékeltessem azt, hogy NEM, nem arra gondolok? Írjam azt, hogy igen? Kicsit furcsa a logikád, már ne is haragudj...

Remélem, senki nem sértődött meg azon a "nem" szón... Jesszusom.

2015. júl. 20. 01:09
 16/20 A kérdező kommentje:

Ja, látom, Te írtad azt a választ, és már értem, mire gondolsz.

Nekem csak az x-ek kavartak be. Miért nem lehetett azt írni, hogy pl. 300 000? :D

Ne haragudj, ha sértő voltam, nem állt szándékomban. Valóban, egyáltalán nem értek a számítógépekhez, ezért kérdeztem meg itt, és köszönök is minden választ!

2015. júl. 20. 01:11
 17/20 A kérdező kommentje:
Sőt, bakker, most látom, hogy eleve én voltam a balf asz, mert még a kérdésben is félreírtam a számokat. Tehát tényleg félrevezető voltam, de nem direkt, csak nem tűnt fel, hogy százezrek helyett csak pár százat írtam.
2015. júl. 20. 01:13
 18/20 A kérdező kommentje:
És még utána is csak 300-at írtam... áááááááááááh. Bocsi mindenkitől. :D
2015. júl. 20. 01:15
 19/20 fersk ***** válasza:
Nem haragszunk...mosolygunk.
2015. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jól csinálod!
2015. júl. 20. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!