Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok...

Milyen programot ajánlotok felirat készítésére? Körülbelül mennyi idő egy 20 perces videóhoz megcsinálni a feliratot?

Figyelt kérdés

Én találtam egy olyan programot, hogy Subtitle Edit, nagyon profinak tűnik, de nem tudok rajta rendesen időzíteni. Mivel a videó lejátszásánál, mikor lépegetek 0,2 másodperceket, akkor kicsit csúszik ide-oda a kép, illetve a felirat sem jelenik meg mindig. (Ha folyamatos lejátszás van, akkor nincs gond.)

Van valami más program, ami jobban tudja kezelni a videókat?


Válaszokat köszi!


2015. júl. 19. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Subtitle Workshop. A sebesség pedig csak a rajtad múlik. 20 percnél el lehet szórakozni az időzítéssel egy egész délután. De ez függ attól, hogy mit is kell időzíteni. Mennyi/milyen típusú a szöveg.
2015. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, de nem tud betölteni MKV videót és nem találtam, hogy hol tudnék beállítani más lejátszót.

Subtitle Editben ki lehet választani több lejátszó közül (nekem VLC van).

2015. júl. 19. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A Workshophoz kell a K-lite codec pack. Utána nem lesz gond az mkv videókkal sem.
2015. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!