Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek lenne ra igeny ha...

Szerintetek lenne ra igeny ha csinalnak meg ijen minecraft programozas vidiket?


2015. júl. 20. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xddd vicces, tele van a Yt minecraft vidikkel! Szerintem ne mert ezeket senkit se nézi, és még idegesítő is mikor beadja a yt ajánlottkénet
2015. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Nem.

2. Magyarul sem tudsz, még nem vagy kész arra, hogy bármilyen formában nyilvánosság elé állj.

3. Ez a kérdés nem programozóknak szól, hanem minecraft-os gyerekeknek.

2015. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

*csinalnÉk


Először inkább az alapokat kellene megtanulnod. Belenéztem a videóba és azt kell mondanom, hogy ez a tipikus "ki nem tudja, tanítja" eset. Nem úgy néz ki, hogy tudod mit csinálsz.

Nem bántásból mondom. Kezdd el az alapokkal, utána tanulj Javát és CSAK AZUTÁN írkálj májnkráft pluginokat.

(Vagy valami egyéb hasznosat...)

2015. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Basszus a Mincraft nem egy kak i játék de belőle a videó! Minek? Ezzel van tele a Yt
2015. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 összefoglalta a lényeget.


*csinálnék, *ilyen, *videókat, "ha" előtt vessző. A -véleményem szerint- hiányos mondatszerkezetről nem is beszélve.

2015. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Apuval csináltunk ijen vidiket....
2015. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

> a videóban pedig beszélek nem írok.

A "csinálnék"/"csinálnák" különbségen ez nem segít.


> A nyelvhuszárok amúgy lesz***

Én a magam részéről kihagyom, de most a te kedvedért megkérdezzük közösen a moderátort, mit gondol erről.

2015. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na jó, a lesz.... Ez érdekes, ha ezt nekem bárki is így csak lazán mondaná, na akkor megnézném ki sz.p le kit! És ezt nem egy kis 8 éves 25 kilós #apucivettnekemintelcoreihetet mondja!
2015. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább lepontoztam a okoskodó válaszokat.
2015. júl. 20. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Oké, jó a minecraft, meg minden, de ha újra tudom indítani a csatornám, legkevésbé minecrafttal fogok foglalkozni, tudok miért: Dunát lehet rekeszteni a sok minecraft vidivel! Rengeteg olyan játék van, amiről sokkal kevesebben csinálnak videót, mint a minecraftról: ETS2, Need For Madness, sorolhatnám. És, igen, a Minecraft nekem is egy nagy kedvencem, de túl sok a minecraft vidi... Nézz már rá a videóra! 20 megteintés van, de 41 feliratkozód van! Könyörgöm! És ez lesz rengeteg ismert Minecraft videós veszte is, pl. James_mc, zsdav, ExplodingTNT, Slamacow, ASC3K... Jó játék, de van más is. Én pl. ETS2-t szeretem nagyon, arról kevesebb is a videó. De egy sima mondjuk gépbemutatós- vagy Windows-Linux tippek a mindennapokban- féle videó is tartolhat, ugyanis magyar youtubeon nagyon kevés az ilyen, és ha van is, elég gyér. Internacionális szinten van ilyen, pl. TheiBookGuy. De ez a ájbúkgáj meg kb. 45 éves, és nem a mai fejlett technológiákkal foglalkozik, hanem nosztalgizál. Keresd meg a középutat. Ezzel az a baj, hogy nincs új a nap alatt. A minecraft videóból túl sok van, néhány év alatt lecseng ez a minecraft őrület, nekem is elegem van belőle kicsit. Na meg a GTA5... arról is kicsit sok vidi van. Nagyon nehéz újat alkotni, de én majd ha van alkalom, megpróbálom, szeretem a kihívásokat. :D
2015. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!