Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy ilyen üzenet után folytass...

Egy ilyen üzenet után folytassam-e a töredezettség menetesítést?

Figyelt kérdés

Illetve érdemes-e?


Ez a szöveg: "Disk E: has less than 10% free space, which may reduce the effectiveness of defragmentation. Skip the disk(s)?"


Ezt az Auslogics Disk Defrag üzeni nekem.Hogy nincs 10% üres hely rajta abban teljesen igaza van,mert a 2 TB-s lemezen még 60 GB szabad hely van.Egyébként 9%-os töredezettséget ír,ezért gondoltam hogy akkor ideje lenne már töredezettség mentesíteni a lemezt.


A kérdés hogy vajon mit érthet hatékonyság csökkenésen?Nem csak a gyorsaságot érti alatta?Mert ha csak arról van szó hogy emiatt tovább tart neki megcsinálni akkor az nekem nem gond,megvárom.


Szóval szerintetek mit válasszak,Igen vagy Nem?



2015. júl. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100GB-nak mimimum üresnek kell lennie hogy tudd folytatni.
2015. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj félrenéztem.1TB/10%=100GB,2TB/10%=200GB
2015. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát meg sem csinálná a program?Hát nem ezt írta.Az alapján azt hittem azért van valamilyen választási lehetőségem.
2015. júl. 20. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Megcsinálja, de nem lesz olyan hatékony a művelet.

G.

2015. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt értem,de még mindig arra volnék kíváncsi hogy ez a nem lesz olyan hatékony pontosabban mit jelenthet?Csak annyit hogy tovább tart mivel hely szűke miatt a program nehezebben halad a munkával,a különféle szeletek ide-oda pakolgatásával,vagy magára a vég eredményre is kihat,értem ez alatt hogy hogy nem lesz tökéletes,teljes a töredezettség mentesítés a művelet végeztével sem?


Volt valakinek ilyen esetre konkrét tapasztalata?

2015. júl. 21. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!