Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A League of Legends kiüti a...

A League of Legends kiüti a windows-om, miért van ez?

Figyelt kérdés
A mai napon a Windows frissítést rakott fel, minden rendben volt mint eddig. Miután azonban újraindult szerettem volna elindítani a játékot, bejelentkezés megtörtént, mikor azonban a főoldalt töltötte be a játék kiírta hogy csatlakozás a chat-hez. Csupán elég volt 1 kattintás és az egész windows lefagyott, meghalt, megállt. Ha 10-szer nem indítottam újra akkor egyszer se a gépem. A frissítés előtti beállításokra is visszaállítottam a gépem de nem segít. Azon kívül semmi gond nincs a rendszerrel ne m áll le csakis akkor ha a LoL-t indítom. Ezért fordulok hozzátok hátha ti segíthettek a problémában

2015. júl. 22. 02:06
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Tanácsolom, hogy ilyen esetben, ha gyors választ vársz, akkor a hivatalos játékos támogatónak;


[link]


vagy a LoL Magyarország Online Magazinnak írj!


[link]



Ilyen esetben a League of Legends újratelepítése, teljes frissítése lehet megoldás. (Ha nem tudod az utóbbit hogy kell, akkor leírom :) )


Vagy ha ez sem használ, akkor a Windows újratelepítése!

2015. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!