Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyors képkészítő program?

Szűcs Norbert Ádám kérdése:

Gyors képkészítő program?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami nem hoz fel ablakot miután csinálok egy képet, és megjegyzi mindet. Szóval mondjuk 5 kép után ha megnyomok valamit, akkor egybe nyitja meg őket, és nem kell egyenként lementeni mindet. van ilyen?

2015. júl. 22. 02:19
 1/2 anonim válasza:
Nem értettem,mit magyarázol ott fent,de itt van pér képszerkesztő:PhotoScape,Phoxo,kicsit gagyibb:piZap
2015. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó, akkor megpróbálom kicsit kifejteni: Ugye ha megnyomom a print screen gombot, akkor csinál egy képet. Viszont ha megnyomom mégegyszer, akkor csinál egy másik képet, viszont az előző elvész, hogyha nem mentem le. Eddig világos? És egy olyan program kellene, ami csinál egy képet ahányszor megnyomok egy gombot, és MINDET megjegyzi, és le menthetem egybe. így valahogy érthetőbb?
2015. júl. 23. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!