Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of legends meik 6300...

League of legends meik 6300 és 4800 -as karakter érné meg?

Figyelt kérdés
Van most rp-m amit erre szeretnék költeni én gondolkoztam talán zed meg Viktor tetszik eléggé.De ha tudnátok kicsit erősebbeket vagy ilyesmi akkor írjátok le miért jobb vagy meiket ajánljátok!Köszönöm
2015. júl. 22. 08:23
 1/1 anonim válasza:

Most erre kétféle választ kaphatsz. Az egyik, amiben elkezdik sorolni, hogy melyik hősök a jók, és az adott illető melyiket szereti jobban, de ha te azokkal nem játszottál még, vagy nem tetszenek, akkor azzal nem vagy beljebb. A másik pedig, hogy vedd meg azt, amelyik jobban tetszik neked. Hát, olyan nagyon ez sem segít. De akármilyen közhely is, szerintem is azt vedd meg, amelyikkel szeretsz játszani.


Lehet, hogy van ezeknél erősebb, de ki tudja, 2 hét múlva kihoznak egy patchet, amivel gyengítik, és máris valamelyik másik az erősebb. De általában egyébként is mindegyik pont ugyanolyan erős, +-egy két %

2015. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!