Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hirtelen eltűnt a partícióm fele?

Nihat kérdése:

Hirtelen eltűnt a partícióm fele?

Figyelt kérdés

Este raktam fel Windows Update-et, mert olvastam, hogy biztonsági rést hagyott az egyik régebbi frissítés. Minden rendben volt, simán feltelepült. Nem szoktam estére kikapcsolni a gépet, csak nyomok egy Win + L-t, kikapcsolom a monitort, aztán annyi. Ma reggelre az esti ~4GB szabad hely a "C" meghajtón ~45GB-osra nőtt. A géphez más nem fér hozzá, szóval a 3. fél kizárva.


Találkozott már valaki ilyen jellegű problémával?



2015. júl. 22. 10:26
 1/1 Brenya ***** válasza:
A "windows update" csodákra képes, most már növeli a meghajtód szabad területét is(nemhogy örülnél neki). Mondjuk frissítés után nem árt újraindítani a gépet. Ha mégse javul meg akkor állítsd vissza a frissítés előtti állapotra(na ezért nem szoktam frissíteni).
2015. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!