Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csökken hirtelen az FPSem?

Miért csökken hirtelen az FPSem?

Figyelt kérdés

Call of Duty 4-ben tűnt fel,mert ugye nekem ott van fps-mérő, hogy játszok egy bizonyos ideig: kb 15 perc, és Amúgy a 250 fix fpsem hirtelen 90 és 111 között lesz, miért van? Esetleg valahogy kitudom javítani?


Azt megpróbáltam már hogy újraindítom a gépet, akkor megint csak 10 perce lesz jó. Aztán megint kevés. Más játékokba is 10 perc után laggolok... pl GTA V... Valaki esetleg?:)



2015. jún. 19. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen a géped? (vga és proci, meg ram érdekel)

mert több oka is lehet,

pl: túlságosan felmelegszik a proci, vagy a vga, esetleg kevés a ram,

2015. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

VGA: AMD Radeon 7700 HD ddr5 1gb 128bit ,

RAM : 8gb ddr3,

Processzor: AMD Athlon 750K 4x 3,4GHz

A hűtéssel nincs gondunk,vettünk bele 1hónapja kb új hűtőt mert melegedett a gta 5-tel..de a cod4et még mindig nem értem.:D

2015. jún. 20. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:
a hátérben futó programokat kapcsold ki mind, se skype, se torrent, semmi ne menjen a háttérben!
2015. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam,nem működik :(

Most azon gondolkozom hogy újratelepítsem,mert megpróbáltam mindent,de semmi. A hűtéssel sincs baj.

2015. jún. 21. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:

és ez mióta van így? az új hűtő beszerelése óta?

vagy korábbról maradt meg ez a probléma?

én is újratelepíteném a gépet a helyedben, hátha segít!

2015. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapja van ez a gond,akkor telepítettem azthiszem a GTA V-t,de a cod4 akkor is baszakszott picit az fpssel. Hűtőt azért vettem mert jelentősen melegedett a gépem a gta v-vel
2015. jún. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!