Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WinRaR,7zip kitömörítési...

XXXXXX TZXXX kérdése:

WinRaR,7zip kitömörítési probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis problámám adódott! Mikor letöltök kicsomagolok egy fájlt, akkor általában .exe fájokat nem akar kicsomagolni, van amelyiket igen, van amelyiket nem. "A fájl áthelyezéséhez rendszergazdai jogosultság szükséges" Itt természetesen rányomok az igen-re, aztán az explorer.exe futtatására is. De utána azt hozza ki, hogy nem találja a winrarban fájlt. 7zip-nél az van, hogy azt írja a végén, hogy kérjek engedélyt a ------/User felhasználótól aki mellesleg én vagyok.... Rendszergazda vagyok, egyedül használom a gépet, és egyetlen egy profil van rajta... Mi lehet a baj? Lehet kicsit lebonyolítottam, ezért előre is bocsánat! Köszönöm a válaszotokat előre is!

2015. júl. 23. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát .exe file-t nem is fog mert az nem csomagolt állomány.

Milyen programmal tömörítesz ki? Winrarral?

2015. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Winrar/7zip
2015. júl. 23. 14:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést, hogy egy csomagolt fájlból nem tudok kicsomagolni semmilyen programmal.
2015. júl. 23. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen utána rájöttem én is.

Próbáld telepíteni ezt 64 vagy 32 bit est:

De először töröld ami a gépen van winrar/zip stb...

[link]

Utána katt 2x a reg fájlra.

2015. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!