Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassul be a Star Stable...

Miért lassul be a Star Stable 1 PC játék a gépemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap letöltöttem a Star Stable - Ősz lovasait a netről. Operációs rendszerhez Windows XP-t írtak, nekem meg Windows 7-em van, de gondoltam, "hogyha a StarShine Legacy fut a gépemen, akkor ez is fog.". Letöltöttem... Telepítés rendben zajlott... És akkor elindítottam a játékot. .-. Először jó volt... De miután beszéltem Hermannal, arrébb mentem szemügyre venni a lovat. És NAGYON LASSAN ment a karakter!!! Első reakcióm: Bugg 4ever! :D De utána folyton váltakozott. Hol ment normál tempóban, hol pedig giga lassan. Főleg versenyeknél volt eddig idegesítő, mert a ló nagyon lassan ment (-.-), az idő pedig normálisan :o owo Szóval megkérdezném: hogy lehet gátolni a lassulást? :/ Mind a 4 StarShine-t és a 4Story4Ever-t is letöröltem, hátha a tárhely a problem... de... ezek szerint nem az volt...

2015. júl. 24. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen a géped?

A legfrissebb driverek fent vannak?

Az is lehet hogy az alaplapod nem bírja a procit, így fps droppot kapsz( ez azt jelenti, hogy, egyszer normálisan fut, egyszer szaggat)

2015. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem kilátsz ebből valamit...

[link]

2015. júl. 24. 12:37
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha a StarShine-nal nem volt semmi hiba, akkor ezzel miért van? O.o
2015. júl. 24. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Bal fölső sarok- Eszközelő- vga-ról csinálj egy képet
2015. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2015. júl. 24. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Így csináld meg ahogy a képen elmagyarázom:


[link]

2015. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt adja be :(

[link]

2015. júl. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!