Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a 60...

Miért csinálja ezt a 60 Seconds játék? (lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem először egy nCore-os verziót (ne gyertek a vegyem meg dumával, meg a kötekedésekkel, mert nem érdekel), elindítottam, szépen bejött minden. Megnéztem a beállításokat, majd visszamemtem a főmenübe. De az egész fekete volt, néhol lehetett látni az ikonok vagy mik, ritkás sárga pöttyökből kirajzolódó alakját. Nem fagyott le, mert tudtam kattintgatni, csak nem tudtam mit csinálok. Újratelepítettem. Ugyanez, csak már ilyen furán jön be az egész főmenü meg minden. Utána tpb-ről töltöttem le, szintén ez.


Gépem:



Intel Dual-Core 2.6 GHz

4GB DDR2 RAM

GeForce gt 9500 1gb vga

Windows 7 64 bit


Gépem viszi a gta iv-et lowon, esetleg low-mediumon, szóval azzal nem lehet gond.


A válaszokat előre köszönöm!

Ui: kötekedőknek nincs értelme itt elütni az idejüket, mert tojok rájuk.



2015. júl. 24. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"ne gyertek a vegyem meg dumával, meg a kötekedésekkel, mert nem érdekel"

pedig 90%-ban ez megoldja a problémát.. a maradék 10% meg az alapvető programok hiánya amik kellenek a futtatáshoz de ha más játékokat is játszol akkor gondolom nem az a baj.. de te úgyis "tojsz" a megoldásra szóval nem tudom mit vársz..

2015. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha meg nem akkor csak nézhetek, hogy fizettem érte és nem jó.
2015. júl. 25. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
ha steames akkor nem, mert van visszatérítés :D
2015. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2015. júl. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!