Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP Professional sp3...

Windows XP Professional sp3 telepítésénél nem találja a végfelhasználói licenszszerződést (eula). Ötlet?

Figyelt kérdés
Tehát a probléma, hogy ezt írja ki: ( [link] Pedig a pendrive, amiről telepítek, tartalmazza az eula file-t. Ha ez számít, akkor a telepítőt Rufus-szal tettem a pendrive-ra. Amit ebben a témában találtam a neten, az mindössze annyi, hogy annak a meghajtónak, amire telepítek, NTFS fájlrendszerben kell működnie, de ez így van. Előre is köszi a segítséget! ;)
2015. júl. 26. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hátsó csatlakozóba dugni a pendrive-t, asszem nálam is ez volt a gond, mert nem tölt be minden usb drivert a telepítő.
2015. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de sajnos nem működik így sem :(
2015. júl. 26. 20:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Fat32-re van formázva a pendrive? Mert arra kell, nem ntfs-re.
2015. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy a Rufus-ban NTFS-t kell beállitani, ezt is tettem, ha most újra rátennem a telepitőt, de FAT32-vel, az megoldaná?
2015. júl. 26. 21:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez a probléma akkor fordulhat elő, ha nincs az XP-telepítőbe integrálva a SATA-driver. Állítsd át a BIOS-ban IDE-re:

[link]


"If the issue you are encountering is an error such as Setup cannot find the End User License Agreement, you may be missing some drivers to access your disk. For more info, see here."

Forrás: [link]

2015. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem valami netbook, akkor még mindig a lemezről való telepítés a leggyorsabb és legegyszerűbb. Kár machinálni csak azért, mert miért ne.
2015. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy asztali gépről van szó, de sajnos nincs birtokomban a lemezes telepítő
2015. júl. 26. 21:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám emlékszek hogy valamit kellett buherálkodni, sata drivert másolni a telepítőbe, de a részleteket már rohadtul elfelejtettem :D
2015. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mint az előbb írtam: a SATA-drivert hiányolja a telepítőből.


Vagy betöltöd a drivert telepítés előtt, vagy beleintegrálod, vagy a legegyszerűbb: átállítod a BIOS-ban IDE-re.

2015. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A BIOS-ban nem találom azt a pontot, amit a mellékelt képen mutattál. Hogyan lehet a telepitőbe másolni a sata drivert?
2015. júl. 26. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!