Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP Professional sp3...

Windows XP Professional sp3 telepítésénél nem találja a végfelhasználói licenszszerződést (eula). Ötlet?

Figyelt kérdés
Tehát a probléma, hogy ezt írja ki: ( [link] Pedig a pendrive, amiről telepítek, tartalmazza az eula file-t. Ha ez számít, akkor a telepítőt Rufus-szal tettem a pendrive-ra. Amit ebben a témában találtam a neten, az mindössze annyi, hogy annak a meghajtónak, amire telepítek, NTFS fájlrendszerben kell működnie, de ez így van. Előre is köszi a segítséget! ;)
2015. júl. 26. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne vedd készpénznek a SATA driveres dolgot, hiszen egy olyan régi gépben, amin csak XP megy, talán nincs is SATA vezérlő. Esélyesebb, hogy tényleg csak a pendrive készült rosszul.
2015. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezt a "pendrive készült rosszul" dolgot kifejtenéd?
2015. júl. 26. 21:59
 13/17 anonim ***** válasza:

"A BIOS-ban nem találom azt a pontot"

Akkor keresd még. Lehet, hogy nem pont az a neve, és nem IDE, hanem Legacy Mode-ként hivatkozik rá.


Az alaplap/a gép (ha brand gépről - HP, Dell, Compaq, Ibm, Lenovo, Fujitsu-Siemens,... - van szó) pontos típusának ismeretében meg lehetne mondani hol keresd.


"Ne vedd készpénznek a SATA driveres dolgot"

A Rufus oldalán ott szerepel.

"If the issue you are encountering is an error such as Setup cannot find the End User License Agreement, you may be missing some drivers to access your disk. For more info, see here."

Forrás: [link]

2015. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 ht628 válasza:
100%
Sziasztok! bár már biztos nem aktuális, de ha más idetéved egyszer megerősítem: a fentebbi hozzászólónak igaza volt! 2 napig szenvedtem vele, szintén Rufus-al csináltam a pendrive-ot,, mindössze a BIOS beállításokban ACHI módról, hagyományos ATA beállításra kellett átkapcsolni és már meg is találta a felhasználói licensz szerződést!:))) hogy mi köze egy szerződésnek ehhez az már jó kérdés? de nem kellett külön drivert és egyebeket bejuttatni a telepítés folyamán. Úgyhogy nagyon köszönöm! Sajnos én nem tudok angolul és a Rufus oldalán lévő angol leírások és segítségek nem mondtak semmit :(
2016. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bela100000 válasza:

Nekem is ugyan ez a probléma !!??

Nem tudom mi lehet a baj de a bios-ba nekem nincs ide hanem Compatible

Raid

Native

Auto Detect

Van .

Elöre is kösz !!

2019. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tamas776 válasza:
A BIOS ba ide-re kell állítani
2021. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Megerősítem a megoldást Dell Optiplex 755-re: a BIOS-ban a SATA működésre 3 lehetőség van, RAID autodetect/AHCI az első RAID autodetect/ATA a második, és RAID on a harmadik, a 2. sort kellett kiválasztani, aminek a végén ott volt az ATA. Ettől (és ezzel együtt a CD-ről telepítve) nem jelent meg a végfelhasználói szerz (End User Licence Agreement, EULA) hiány. RUFUS-sal kreált pendrive-ról nem akarta elfelejteni az EULA hiányt, de a RUFUS beállításaira nem emlékszem. És most települ az XP! Valami régi progi miatt kell hogy legyen.
2021. márc. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!