Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a google chrome-t,...

Letöltöttem a google chrome-t, de nem telepít. Rákattintok, és nagy semmi. Xp-m van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem simán fölment elsőre.

Amit letöltöttél az csak elindítja a valódi program letöltését és telepítését a netről. Tehát lenni kell élő netkapcsolatnak amikor elindítod.

Több helyről is le tudod tölteni, én az origó szoftverbázisról tettem föl.

Esetleg az is lehet, hogy hibásan töltődött le, próbáld másik weboldalról elindítani.

2008. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom
2008. szept. 6. 08:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az origó szoftverbázisről is, lejött, és ugyanúgy nem csinál semmit. Rákattintok egyszer, kétszer, és nem történik semmi. Élő internetkapcsolat mellett sem. Nem lehet, hogy az a baj, hogy nincs fent a Java?
2008. szept. 6. 17:28
 4/5 anonim válasza:
43%

inkább örülj neki, és messze kerüld el a jövőben! méghozzá ezért: [link]


11. Tartalmi jogok átadása


11.1. Ön megőrizhet minden szerzői és más jogot, amellyel már rendelkezik, a Szolgáltatás segítségével elküldött, továbbított vagy közzétett Tartalomra. A tartalom elküldésével, továbbításával vagy közzétételével Ön a Google számára örökös, visszavonhatatlan, világszerte érvényes, jogdíjfizetés alól mentes, nem kizárólagos jogot ad arra, hogy az Ön által a Szolgáltatás révén elküldött, továbbított vagy közzétett Tartalmat reprodukálja, átalakítsa, megváltoztassa, lefordítsa, közzétegye, nyilvánosan előadja, nyilvánosan megjelenítse, illetve terjessze. Ez a jogosultság csak arra a célra szolgál, hogy a Google népszerűsítse, terjessze vagy reklámozza a Szolgáltatásokat. Bizonyos szolgáltatások esetében ez visszavonható, a Kiegészítő Szolgáltatási Feltételekben foglaltak szerint.


11.2. Ön beleegyezik, hogy ez a jogosítvány arra is feljogosítja a Google-t, hogy az ilyen Tartalmat átadja más cégeknek, szervezeteknek vagy magánszemélyeknek, akikkel a Google kapcsolódó szolgáltatások nyújtásának céljából kapcsolatot tart fenn, és a Tartalmat e kapcsolódó szolgáltatások reklámozására használja fel.


11.3. Ön tudomásul veszi, hogy a Google, a Szolgáltatás nyújtásához szükséges műszaki eljárások során (a) továbbíthatja vagy terjesztheti a Tartalmat különböző publikus hálózatokon, (b) olyan változtatásokat eszközölhet az Ön által létrehozott Tartalmon, hogy azok megfeleljenek az adott hálózatok, eszközök, szolgáltatások vagy média műszaki követelményeinek. Ön tudomásul veszi, hogy ez a jogosítvány megengedi a Google-nak, hogy ilyen műveleteket végrehajtson.


11.4. Ön megerősíti és szavatolja a Google számára, hogy rendelkezik mindazon jogokkal, hatalommal és felelősséggel, amelyek biztosítják a fenti jogosítvány feltételeinek teljesülését."

2008. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fent kell h legyél a neten h telepiteni tudd.
2009. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!