Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most telepítettem fel a win7....

Most telepítettem fel a win7. de nem enged sok mindent feltelepíteni. Mi a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt vettem egy asztaligét, nem valami erős gép, de szüleimnek ez is megfelel internetezésre.

Felraktam a windows 7 Ultimate-t.

Rendben van működig is, nem a leggyorsabb e pont jó.

Próbáltam rá tenni a Flash Player-t, meg a Chrome-t, de egyiket sem engedte feltelepíteni.

Azt írja:

"Google Chrome Installer működése leállt

A windows képws ellenőrizni, hogy az internet található e megoldás a problémára.

- Keressen megoldást azt interneten, és zárja be a programot

- Zárja be a programot"

előre is köszönöm a segítséget!


2015. júl. 29. 10:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a befejezetlen szókért!
2015. júl. 29. 10:39
 2/4 Molyolo ***** válasza:

Ha gyenge a gép elég lett volna egy home vagy egy pro.

32 bites.

Az össze drivert le kell szedni.

Az alaplap gyártói oldalról.

2015. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Újra raktam a gépet, igazad van jobb is lett !

De az alaplapnak a gyártói oldalát nem találom.

hogy ha megadom a nevét, segítesz ?

2015. júl. 29. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Más a gond! Az Adobe Flash Playerrel nálam is előfordult ugyanez, Windows7 64 bites van rajta, 4 GB memória! El kell fogadni az ingyenes licenszét az összesnek: Adobe Air, Flash Player (Firefoxét, illetve ActiveX-et), valamint a Shockvawe Playert. A licensz az AIR telepítésénél jelenik meg. Innen töltsd le ezeket. Ha nem megy, privátban írjál. De KIZÁRÓLAG Mozilla Firefox-szal töltsd le. Miért? Mert gyárilag benne van a Flash Player a Chrome-ban, nem engedi. Viszont a Google telepítőjét a tűzfalon engedélyezni kell, ezzel frissit a Chrome.

Adobe letöltések:

www.adobe.hu

Telepítések előtt ZÁRD BE a Firefox-ot.

2015. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!