Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube korlátozott mód...

Youtube korlátozott mód kikapcsolása?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán lefrissítettem a számítógépemet Windows 10-re. De viszont van egy kis probléma. A Microsoft Edge böngészőben nem tudom a Youtube videók alatt kikapcsolni a korlátozott módot. Hiába megyek rá a kikapcsolás ikonra, és megyek rá a mentésre, nem menti el, és továbbra is bekapcsolva lesz a korlátozott mód. Valakinek van valami ötlete?

2015. júl. 29. 12:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 köszi a tippet, megnéztem, de sajnos így se működik :/

Amúgy újraraktam a Windows 10 tisztán, de ez se változtatott a problémán! Csak időhúzás volt.

2015. aug. 4. 23:13
 12/15 anonim válasza:
Nekem működött úgy. (10 voltam)
2015. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Corvin Ákos válasza:
Kösz #10-es most már rendesen működik.
2015. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

[link]


Ezt olvasd el .. xD

2015. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy rájöttem, hogy a korlátozott mód kikapcsolása függ a Microsoft fiókodban megadott életkorodtól. Ha nem vagy 18 éves nem fog működni, ha pedig elmúltál, vagy többnek adod ki magad, mint amennyi vagy, akkor is működik! :)
2015. aug. 31. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!