Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tárhely uninstall nélkül?

Tárhely uninstall nélkül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én egy olyan féle ember vagyok,akinek eléggé sok számítógépes programom van,hogy már a 400 Gb-ból már csak 4 van.Ezeknek a legtöbbje játék.És még mindig vannak olyan programok,stb... amiket még jó lenne telepíteni.:D Már szinte mindent kipróbáltam.Az alkalmazásokból uninstalállni nem szeretnék,mert lehet,hogy elsőre furának hangzik,de az összeset használni szoktam.A lomtárat ürítem rendszeresen,CCleanert futtatom.A Nincs olyan fájlom,ami nem kéne,mert már sokszor átnyálaztam az egész gépemet.Töredezettségmentesítettem is,már sokszor.Amúgy laptopom van,szóval memóriavásárlás kilőve.Esetleg,ha tudtok,olyan praktikákat írni,amivel több helyem lesz,akkor légyszi írjátok le.A válaszokat előre si köszönöm.

2015. júl. 29. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
tömörítés.
2015. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam,de vannak programok,amik így is csak csak elfutnak,és ha tömörítenék,akkor még lassabban mennének,mert akkor többet dolgozna a gép a kibontásukkal.
2015. júl. 29. 19:42
 3/7 SoulEater7797 ***** válasza:

Ha minden programot használsz, és megtelik 400GB, akkor gondolom komolyabban űzöl valamilyen ipart.

Amennyiben ez így van, ideje beszerezni egy 1TB-s HDD-t, pl.: Western Digital Blue 1TB EZEX

2015. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Neuhauser László ***** válasza:

az optikai meghajtót használod a laptopban?

Amennyiben nem, annak a helyére is lehet HDD-t szerelni

Oda meg veszel egy 1 TB-osat, így 400GB + 1TB lesz a helyed és még csak újratelepíteni sem kell

2015. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam a hdd-re de ha az folyamatosan hozzá van kötve a laptophoz, akkor az nem megy gallyra?
2015. aug. 3. 02:44
 6/7 Neuhauser László ***** válasza:
Rendes laptopba való winyót veszel és azt be lehet rakni egy átalakító/"dokkoló" segítségével az optikai meghajtó helyére
2015. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. aug. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!