Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nemtudom kitörölni az...

Mért nemtudom kitörölni az Adobe Photoshop CS4 -et? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Régebben letöltöttem az Adobe Photoshop CS4 -et letöröltem de ( windows 7 emvan) A programok eltávolítása/módosítása menüpontban még mindig ott van.Ha kiakarom törölni akkor bejön az adobe törlő képernyője és bármedig várok nemtörli ki végül a feladat kezelővel kell bezárnom.

2015. júl. 27. 15:40
 1/5 tabaki ***** válasza:

Talán azért nem, mert eleve nincs ott sem a program, sem az uninstallere, sem a lista, amelynek alapján tudná, mit kell leszednie? Mi köze ehhez a vírusoknak? Ha tisztában vagy vele, hogy a programok eltávolítása/módosítása funkcióval kell uninstallálni, akkor hogy jutott egyáltalán eszedbe előbb törölgetni, amikor azt sem tudod, hogy a legalább fél gigás program mi mindent írt be telepítéskor, és hova? Próbálkozz a Revo Uninstallerrel, az orvosolni szokta az ilyen baklövéseket.

[link]

Legközelebb meg... tudod.

2015. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi remélem sikerül
2015. júl. 27. 22:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia. Ez a program ugy működik hogyha a program eltávolítója kitörölte akkor ez utána törli a maradványokat. De nekem pont ez a problémám hogy a program eltávolítója nemtörli ki hanem lefagy
2015. aug. 1. 17:23
 4/5 tabaki ***** válasza:

Az odáig tiszta sor, hogy nem törli, hiszen nincs mit. Kérdés, hogy mit kezd ezzel a helyzettel, de nehéz elképzelnem, hogy a programozóknak eszükbe sem jutott, hogy a szabályos eltávolításon kívül más is létezik a világon (hasonló állapot bekövetkezhet más okok miatt is). Emlékeim szerint -- lehet, hogy jó hosszú idő múlva, de -- a Programok telepítése és törlése is észbe szokott kapni, hogy valószínűleg hiányzik a program a bejegyzés mögül, és fölkínálja, hogy töröld a listából. Nem biztos, hogy nálad is ezt csinálja, azonban ezt valószínűleg te magad is megteheted, minden ceremónia nélkül -- nem, mintha tudnám, hogyan, de talán ráállsz a listában, és Delete, vagy a jobbgombos menüben találsz rá lehetőséget.

A dolog szépséghibája, hogy az Adobe telepítője ezek szerint nyilván ott gubbaszt valahol a gépeden. de hogy hol, azt vélhetőleg a semmibe küldött telepítési naplóból lehetne megtudni. Esetleg próbálkozhatsz azzal, hogy az egészet ugyanoda újratelepíted, és korrekt módon uninstallálod. Ha erre nem érzel hajlandóságot, kísérletezhetsz egyéb rendszertisztogató programmal (pl. CCleaner), az legalább a registryből is törli a programot, de dönthetsz úgy is, hogy ott egye meg a fene azt a kábé egy megabájtot, amit a telepítő lefoglal a merevlemezen, ha már úgysem kerül a szemed elé.

2015. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
C:\Program Files (x86)\Adobe Itt gubbaszt a gépemen. Kitöröltem a mapájából amit tudtam és elis tünt a programok eltávolítása listáról de vannak olyan részei a mappának mit még rendszergazdai joggal sem tudtam törölni azokkal nemtudom mit csináljak.
2015. aug. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!