Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hasznos tippeket keresek...

B. Tomi-RAMBO kérdése:

Hasznos tippeket keresek windows 8.1-hez Amivel könnyebb lesz a kezelés!?

Figyelt kérdés
Most vettem 1 gépet és windows 8.1van rajta minnél leöbb várom a válaszokat!!!!

2015. júl. 29. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha 7-et használtál eddig telepítsed a Windows 10-et. Én is telepítettem. Ennél nincs olyan mint a korábbiaknál, hogy tele van hibával (pár hiba azért itt is elfordulhat). Nálam nem volt hiba.
2015. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha hiányzik a Start menü, akkor telepítsd fel a Classic Shell v4.1.0 programot (magyar nyelv is letölthető hozzá, be kell másolni a program telepítési mappájába, a programban ki kell választani a magyar nyelvet, de csak a gép újraindítása után lesz magyar nyelvű): [link]

Aztán hasznos program még a GIGATweaker (Win 7-re írták, de kompatibilitási módban Win 8-on is megy): [link]

Mindkét program ingyenes.

Aztán tudnám még ajánlani az Ownership nevű programot, mellyel tulajdonba vehetők fájlok, mappák, vagy akár egész meghajtók, mely után teljes rendszergazdai joggal tudsz minden műveletet végezni.

Mivel a Windows 8.1-et igen bonyolult csökkentett módban indítani, tudnám ajánlani a Csökkentett mód indítás asztali jobbklikkes menüből nevű kis programocskát.

Sajnos az utóbbi két programot az interneten valószínűleg nem lehet megtalálni. Ha kéred, feltöltöm valahova és PM-ben elküldöm a linket.

2015. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
Frissíts Win10-re.
2015. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
2015. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!