Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 taskbar és start...

Windows 10 taskbar és start menu nem működik?

Figyelt kérdés
Felraktam a windows 10-et és első alkalommal probléma nélkül minden működött . Viszont ujrainditás után aza kényelmetlenség ért hogy se a start menu se a taskbar nem működik leszámitva ha jobb gombal kattintok és a beszúrt ikonok . Valahogy meg lehet oldani a problémát ? Vagz esetleg van e egy új update erre a hibára és ha igen akkor hogy lehet letölteni taskbar használata nélkűl ?

2015. júl. 30. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami inkompatibilis program lehet a dologban, és nem tud az explorer.exe elindulni.
2015. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt viszont hogyan lehet megnézni hogy mi kompatibilis és mi nem ?
2015. júl. 30. 09:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nyitnék egy feladatkezelőt, és egyrészt megnézném a folyamatokat, hogy be van-e valami akadva (100/procimagok-száma%), illetve a szolgáltatások fület is, hogy valamelyik starting/indítás állapotban ragadt-e.
2015. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vegignéztem és sajnos semmi sincs beakadva egyik fülnél sem . Igazán nem tudom mi lehet a probléma hiszen látszatra minden a legnagyobb rendbe van . Esetleg van valami más módszer vagy talán más a hiba ?
2015. júl. 30. 12:00
 5/9 polgarjeno válasza:
Nálam is ugyanez a probléma, nem nyílik meg a start menü. Valószínüleg lesz egy update valamikor és ki lesz javítva, én ebben reménykedek
2015. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet. Sőt. Az win10 újratelepítése is sikertelen valami ilyen sokatmondó üzenettel: "A telepítés valamiért nem sikerült". Se hibakód, se semmi.
2015. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem tudom ujra tenni de még a win 7-est sem tudom visszaállitani valamiért . Remélm hogy lessz valamilyen update amit automatikusan letölt mert még csak a "notifications" lapot sem tudom megnyini .
2015. aug. 1. 17:32
 8/9 A kérdező kommentje:
A mai nap folyamán sikeresen ujra tudtam tenni a windows-t csak a személyes fájlok és nem a programok megtartásával és egyenlőre nagyon jól működik . Még ujrainditás után is ! Remélem másoknak is segiteni fog ez !
2015. aug. 2. 12:09
 9/9 anonim válasza:

én is alaphelyzetbe állítottam, csak a személyes fájlokat tartottam meg, de újra előjőtt a hiba

én is arra gondoltam, hogy valami összeférhetetlenség van a dologban, de már abba is kételkedem

2015. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!