Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek mi a a tapasztalata a...

Kinek mi a a tapasztalata a Windows 10-zel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A jó és a rossz tapasztalatok is érdekelnek, de kérem, hogy csak olyan válaszoljon, aki már használatba is vette, és nem csak hónapok múlva fogja majd telepíteni, majd amikor már kiforrt rendszer lesz.


Ti találtatok benne hibát?



2015. júl. 30. 05:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegnap telepítettem. Nekem nincs problémám gyorsabb kevesebb romot eszik. Win 8-ról váltva picit szokatlan. Speciel én szerettem a kezdőképernyőt. Itt csak tablet móban van kezdőképernyő. Visszajött a start menü egy picit modernizálva. Az EDGE gyors kényelmes csak néhány dolgot mégjobban egyszerűsíthetnének.
2015. júl. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AmdAmd vga driver meg nem tul jo hozza, amugy tetszik kulsore belsore is.
2015. júl. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy nincs kezdőképernyő :D megszoktam már a win8.1-et. De nincs ezzel sem gond. Tegnap frissítettem fel a windows 10-et.
2015. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Kb órája használom, de nekem egyelőre tetszik. Win7ről váltottam.


Amúgy kérdés, ha netán újra akarom telepíteni majd egyszer valamikor akkor azt hogy?

Telepítőt esetleg beszerzek ncore-ról, de hogyan aktiválom, win7-es kulccsal esetleg?

2015. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kb 2 órája*
2015. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Telepítőlemezt így tudsz létrehozni, a végén be kell jelentkezned a Microsoft fiókodba és a rendszer aktiválódik.


Amikor én frissítettem, akkor nálam a Start Menü nem mindig akarta az igazat. Sokszor nem akart megnyílni. Bosszantó, hogy a letöltött témák képtelek átszínezni a Start Menüt, a Tálcát és a fejlécet, illetve olyan alapvető programokat vettek ki a Start Menüből, mint a pl. a Wordpad vagy a Paint. Ezeke az alkalmazások továbbra is elérhetőek, de csak ha a Futtatásból indítjátok őket.

2015. júl. 30. 08:30
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocs, a link lemaradt:


[link]

2015. júl. 30. 08:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit gagyi a Start, különösen a méretezhetőség hiánya. Ha növelem, csak a metró szekció növekedik, a bal oldali sávot nem tudom szélesíteni. Pedig sok hosszabb nevű mappa neve le van vágva.


Másik probléma, hogy nem lehet rá úgy programot kitűzni, mint ahogy a "most used" szekcióban vannak a programok, tehát a jumplist megtartásával.


Ami pozitívum, hogy végre a metró dolgok nem olyan erőszakosak. Ahol van, ott is beleolvad a környezetbe, kevésbé zavaró. A kinézet is tetszik, végre nem egyszínű a bejelentkező képernyő, és a többi. A működéssel nincs baj, se a stabilitással, és hülyeség, amit egy jómadár fentebb írt, az AMD driver teljesen jól funkcionál.


Még egy apró negatívum a hagyományos számológép és képnéző kiirtása, ezzel kényszerítve a felhasználót az UAC bekapcsolva tartására. Csúnya dolog...

2015. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én tegnap telepítettem és simán viszi a 7 éves gépem. Windows 7-ről frissítettem és hamar fel is rakta. Semmien drivert nem kért!
2015. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem megijesztett Windows 7 alatt a Get Windows 10 alkalmazás. Regisztráltam, majd hónapokon keresztül írja h az én gépen kompatibilis. Erre a frissítés napján megszólal, a videokártyám gyártója nem gondoskodott a kompatibilitással, így nem frissíthető... Media Creation Toollal leszedtem az iso-t majd úgy frisítettem, minden gond nélkül minden driver működik. A Windows 10 gyors, stabil, bár egy-egy bugot találtam ami kicsit vicces, de nem gáz.
2015. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!