Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek melyik böngésző való?

Kinek melyik böngésző való?

Figyelt kérdés

Megannyi böngésző van manapság a piacon, de alapvetően nem tudom, melyik jobb/nem jobb a másiknál. Chrome, Firefox, IE, Safari, Opera, stb. Én például nem szabom személyre a böngészőt, csak felteszem és használom. Eddig Firefoxot használtam, de mindenki azon pörög, hogy milyen jó a Chrome. Úgy amúgy miben jobb például a Chrome, mint a Firefox? Valaki kérem magyarázza el, mert én pl. nem használok semmilyen Google terméket, sem appot, se semmit. Nekem szimplább, fapadosabb, meg nem utolsó sorban, több helyet is foglal, ahogy látom.


A Firefoxban nekem egyértelműbb, hogy mi hol van, mit hol találok, bár az utolsó frissítésükkel eléggé lebutították a beállításokat, kissé "Chromeos" lett.


Ti mit gondoltok, kinek melyik böngésző ajánlott? Pl. nekem, aki csak netezik, de nem használ semmilyen Google terméket, stb.



2015. júl. 30. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az a böngésző való, ami az "elfut a gépén" halmazból a legjobban tetszik neki.


Én anno azért váltottam FF-ről Chrome-ra, mert sokkal letisztultabb a felülete, és gyorsabb volt. Felület ügyében máig tartom a véleményem. Kisebbek a fülek (bár az FF-et valóban Chrome formára csiszolják egyre inkább), és nincs egy totál felesleges plusz keresőmező. Firefox-om is van, teszteléshez néha használom, ott nekem ez a nagy ikonos menü sem tetszik annyira, sokszor több másodpercig keresek valamit. Bár persze ez nyilván megszokás kérdése is, meg gondolom testre is lehet szabni.

2015. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!