Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet nem jogtiszta Windows8.1...

Lehet nem jogtiszta Windows8.1-et Windows10-re frissíteni? Milyen oldalon? Küldtök hozzá linket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, de a vin 10-már csak próbaverzós lesz.

(A Microsoft megoldotta, nefélj)

Hogy hogyan azt nem tudom, de nem is ajánlom.


És a kérdés nem hinném hogy tetszik a moderátoroknak, úgyhogy nem is erőltetném.

2015. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Win 10 (bocs elírtam)
2015. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a nem jogtiszta windows 8.1-et telefonosan aktiváltad, akkor a frissítés után a windows 10-ed is aktivált lesz magától
2015. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

+1 a 3.-nak


és mielőtt valaki azt mondja hogy csak egy darabig lesz támogatott aki frissít, a microsoft valamikor mondta hogy ugyan addig lesz érvényes, mint ha újonnan vetted volna meg, teljesen ugyan addig lesz támogatott, és mindenben

2015. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocs még se +1, :D csak félig, a telefonos részt kihagytam, nem kell ahoz telefonosan aktiválni


aktivált volt a 8.1-ed valami kms cuccal, akkor ez is az lesz, de attól még nem lesz jogtiszta, az csak akkor lesz ha pénzt adsz ki érte

2015. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de a telefonos aktiválás valamivel "tisztább" mint a kms-féle :D
2015. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
inkább ne frissítsed! a win8 sokkal jobb! én frissítettem 10-re de vissza is állítottam 8-ra mer nem tetszet. meg szerintem elég sz@r designje van
2015. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!