Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 2-őt laptopon hogy...

Uzumatyi kérdése:

Diablo 2-őt laptopon hogy lehet teljes képernyőre megcsinálni win 7-en?

Figyelt kérdés
Már eléggé régóta szenvedek,eddig elfogadható volt,de most már csak kockába indul a játék és eléggé idegesítő,eddig kipróbáltam ezeket: exe mellé írtam -W-t stb de így nagyon szét húzta a képet és rosszabb lett!Letöltöttem pár file-t a játék mappájába a d2multires dll -hez de az meg error-ozik...1366x768 -as felbontást szeretnék beállítani de már semmit nem találtam :S Nagyon hálás lennék egy értelmes segítségnek :)

#Diablo #d2multires dll
2015. júl. 30. 13:01
 1/2 anonim válasza:
Mivel a játék alapból csak 800*600on tud futni , és nem is lett hozzá kiadva hivatalos felbontást nővelő patch így kb minden ilyen + file csak rontani fog a játékélményen , ezért azokkal nem is próbálkoznék. Gondolom ilyen alap alt+enteres dolgok megvoltak már , esetleg próbáld újratelepíteni.
2015. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már jobb mint volt,kompatibilitással vacakoltam,és most már csak két csík van oldalt :) Mármint le van vágva a kép ahogy az a laptopnál szokott lenni sokszor...Parasztosan írva :)
2015. aug. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!