Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hülyeség a kígyós játékot...

Hülyeség a kígyós játékot megcsinálni karakteres képernyőre vagy jó referencia lesz/lehet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Referenciának nem sokat ér, elsőéves infós megcsinálja, de szórakozásnak elmegy. Én anno tetris-t csináltam, az kicsit bonyolultabb.
2014. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elsőéves:uh,nem biztos.:D

Igen,nem olyan hű,de jó referencia,de jobb,mint a semmi. Nem?:D

2014. máj. 25. 22:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Még kb. semmit nem írtam le belőle, de szerintem le is állok vele.
2014. máj. 25. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kihívásnak érzed, ne állj le vele, mert ezzel is fejlődsz. Mihez akarod referenciának?
2014. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha saját kútfődből, magadtól képes vagy ilyesmire az csak jó lehet.

Sajnos sok "informatikus-jelölttel" találkozni (én legalábbis találkoztam amikor munkatársat kerestünk), aki az iskolai kötelező beadandóakon kívül nem készített semmit tanulmányai során.

2014. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lenne ötletem, hogy hogyan oldanám meg a témát. Még ha nem is a legjobban.


De elment a kedvem jelenleg és nem amiatt,mert *zar az ötletem. (persze,biztos lenne mit javítani az ötletemen)

2014. máj. 25. 23:48
 7/10 tabaki ***** válasza:
Találj ki valami saját játékot, vagy legalább modellezz le egy olyat, amelyet még nem csináltak meg százezren. A kígyót akárhonnan kimásolhatod, miféle referencia volna az ilyen?
2014. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kígyós játékot fejlessz, amelyik betűket eszik, és csak akkor kapsz pontot ha a megevett betűkből sorrendben értelmes magyar szavak jönnek ki. ;-)
2014. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:
Hm, nem rossz. Vagy legyen egy ellenkígyó, amelyik megeszi előled a kaját, és azt is kerülgetni kell...
2014. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát,örülök, ha a simát megtudnám csinálni.:D

De jelenleg az is hegelve van,lehet örökre.

2014. máj. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!