Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang a gépen sehogy! Mi...

Nincs hang a gépen sehogy! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy Fujitsu Siemens D1451 típúsú alaplapom beépített hangkártyával. Na én az eredeti oldalról leszedtem az audio drivert de abba csak egy sys, cpl, inf, cat kiterjesztésű fájl volt amiből csak a cpl-t tudtam futtatni, de nem csinált semmit. Mi a teendő? próbálkoztam már más driverekkel is de semmi

2015. júl. 30. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
eszközkezelőbe tallózd be.
2015. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, új hardver, és ott kiválasztod a fájlokat. Nem minden drivernak van installer-je. És nézd meg a biosban hogy nincs e letiltva esetleg.
2015. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


EXE nélküli telepités (INF filével) : Eszközkezelő, az adott eszközre kétszer kattints, majd Illesztőprogram frissitése vagy Illesztőprogram Telepitése gomb és tallózd be neki a az adott INF filét


Vagy az adott INF filén (sajátgép) Jobb egér gomb és a menüből Telepités-t válaszd (álltalában ez a módszer nem müködik).


Sok sikert.

üdv.

2015. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!