Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen böngészőt használtok?...

Milyen böngészőt használtok? Melyik a jobb? A Firefox, a Chrome, Opera vagy melyik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Firefox.
2015. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norbi658441 ***** válasza:
Opera
2015. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Firefox
2015. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint Chrome-ot használok. Nincs olyan, hogy jobb böngésző. Azt használd, amelyik neked kézre áll.
2015. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 GB memória, 64 bites operációs rendszer. Chrome böngésző, de van Firefox is.
2015. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Firefox-ot
2015. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szvsz mióta a régi 12-es operának leállították a fejlesztését , már nem létezik egy ultimate böngésző sem.

Azért , hogy minden nekem kellő funkciót megkapjak összedolgozok az iceweasel-el (firefox), az új operával és a vivaldival Debian rendszeren.

2015. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Komplikato ***** válasza:

Attól függ kit kérdezel. Meg ki melyik hülyeségeit nézi el adott böngészőnek, mert van mindnek. A Chrome őrület előtt a FireFox volt a nyerő. Sokan használnak Chrome-ot mert gyors. Van aki IE-re esküszik. A W10-el jött ki az Edge, de ahogy olvastam eléggé félkész.

Én magam Operát használok, sajnos még nem érte el azt az élményt amit a régi 12.xx, de elég jól feljött végre. Vagy itt van az ex opera fejlesztők készítette Vivaldi, az is félkész, de használható.

Persze van egy rakás egyéb, pl. a Firefox és Chrome változatok (Seamonkey, Dragon, Ice dragon, stb.)

2015. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap előtt még google chrome, most jelenleg firefox (chrome előtt is azt használtam sokáig, majd váltottam, de most újra a firefoxnál vagyok)


de ha kijön a Vivaldi-ban a Sync, és normálisan is fog működni akkor váltok arra

2015. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!