Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy aktiváljam a Windows...

Hogy aktiváljam a Windows 10-et, ha már fel van telepítve de nem tudtam regisztrálni?

Figyelt kérdés
A történet a következő. Ugye köztudott a win 10 frisítésének a menete..... erre vártam én is 8.1-ről akartam frissíteni....de nem jött nekem semmi....a get Windows ikonja/szimbóluma sem volt ott.....minden elérhető frissítést fel telepítettem, illetve automatikusan megcsinálta, de utána már nem volt semmi más.Utána olvastam h hogyan lehetne odavarázsolni a get-et.....de nem működött semmi. Ezért mérgemben torrentről leszedtem egy Enterprise-t. Megpróbáltam megadni neki a volt 8.1-nek a serial-ját(mert az eredeti volt)de nem tetszett neki. Most pedig aktiválatlanul használom a 10-est....de nem akarok kimaradni a nagy ingyenességből :) Tehát ha van valakinek ötlete a manuális regisztrcióhoz/foglaláshoz, azt örömmel venném :) Köszi előre is mindenkinek.

2015. júl. 31. 00:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
KMSpico activáló programmal. Torrentről szedd le.
2015. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Tedd vissza a 8.1-et

töltsd le ezt:

[link]

frissítsd a 8.1-et, így magától aktíválódik

ez után regisztrálj MS accountot, és meg is van.

2015. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha legális akkor telefonon
2015. júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Csak ugyanarra a "változatra" frissíthetsz ingyen! Tehát a Win7/8.1 Home-ot csak Win 10 Heme-ra, Win 7/8.1 Pro-t Win 10 Pro-ra. Az Enterprise pedig amúgy sem lesz ingyenes!
2015. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Te észlény! miről beszélsz? milyen windows 10 home? enterprise? stb. EZEK NINCSENEK WIN 10-en! nem minden windowsra van még mindenféle fajta. pl home...
2015. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5! Te nekem beszélsz?! Olvass már utána egy kicsit és azután oszd itt az észt te nyomorult!

Ajánlom a "Melyik Windows-kiadást kapom az ingyenes frissítés során?" kérdést!


[link]

2015. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Aktiválás?A google /jó barát/windows activator első felugrása,tele van eltérítőkkel, vírusokkal.Azzal ne tedd!1 napi munkám,hogy nem kellett újra telepíteni.A Kmaspico az jó mit régebben 8.01 hez raktam fel,abban nincs szemét./pld .mystart és társait telepítette:(/
2015. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hmmm.... Mit takar az, hogy ha legális akkor telefonon?

Egyébként fogalmam sincs, hogy milyen 8.1-em volt, az új laptop/tableten volt gyárilag....meg néztem volna a rendszer tulajdonságokat, de ott is csak annyi volt h MS W 8.1....semmi egyéb.... Én pedig azért választottam az enterprise-t, mert eben lehet csak elvileg kikapcsolni az információ küldést a MS felé. Illetve újra is akartam rakni rendesen a gépet, formázni a rendszer meghajtót mert besz'ptam egy jó kis reklám férget amit még a 2015-ös Kaspersky sem tudott eltüntetni.. szóval ez van. és azért jó lenne rendesen csinálni, mert a Kmspico is illegális. elvileg. Jobb szeretném hivatalosan.

2015. júl. 31. 15:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Van olyan menüpont aktiválásnál ha jól tudom.
2015. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5# igaza van a 4#-nek énnekem is csak másodszorra esett le, hogy nem azt írta
2015. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!